اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394100151114905

تاسیس یک شبکه اجتماعی ایرانی هدفمند برای مصرف‌کنندگان و صاحبان کسب‌وکار

کد: 1394100151114905

http://j.mp/1oeL5lZ

، تهران , (اخبار رسمی): همیشه پیش از مصرف کالاها یا سرویس‌های جدید به‌دنبال این هستیم که بدانیم آیا این سرویس یا محصول مفید است یا نه. در واقع به‌دنبال این هستیم که از تجربیات و نظرات کسانی که پیش از ما از آن سرویس‌ها استفاده کرده‌اند آگاه شویم. بهترین امکانی که ما را برای رسیدن به این هدف می‌تواند کمک کند، استفاده از شبکه‌های اجتماعی هدفمند همانند اوستا است..

در حقیقت این سرویس جدید نوع خاصی از شبکه های اجتماعی است که کمک بزرگی در راستای رساندن صدای مصرف کنندگان و تولید کنندگان به یکدیگر و ایجاد ارتباط بهتر بین آنان خواهد کرد.

طبق گزارش هایی که در سال 2015 توسط شرکت نیلسون در باره ی اعتماد جهانی به تبلیغات انجام شد، بیش از 80 درصد از افراد هنگام خرید، توصیه ی دوستان و آشنایان را قابل اعتماد ترین نوع تبلیغات میدانند و حدود دو سوم افراد نه تنها به افراد نزدیک اعتماد میکنند بلکه دیدگاه های آنلاین افراد دیگر درباره ی محصولات و خدمات را مورد اعتماد تر از تبلیغات شرکتی می دانند. شاید بتوان گفت بهترین سرویسی که میتوان در راستای بدست آوردن نظر دیگر افراد جامعه از آن استفاده کرد اینترنت و بخصوص شبکه های اجتماعی می باشد.

در این راستا و با هدف ایجاد چنین بستری به تازگی یک شبکه اجتماعی ایرانی بوجود آمده است  که این امکان را فراهم کرده که افراد براحتی از نظرات دوستان و اطرافیان خود و حتی دیگر افراد جامعه مطلع شوند. نظر افراد و امتیازی که جامعه به هر محصول یا سرویس یا مکان می دهد می تواند ما را در فرآیند تصمیم گیری برای استفاده و خرید آنها کمک کند. البته می توان دریافت که این کار مزایای بسیاری نیز می تواند داشته باشد .

یکی از مهمترین مزایای استفاده از چنین سرویسی این است که مصرف کنندگان می توانند با به چالش کشیدن کیفیت محصولات تولید شده و خدمات ارائه شده توسط شرکت های مختلف ، آن ها را مجاب کنند تا در جهت بهبود سطح کیفیت محصولات و خدمات خود تلاش بیشتری نمایند.  از طرفی می توان بعد دیگری از مزیت استفاده از چنین شبکه هایی را ، در ایجاد ارتباط بین شرکت ها و صاحبان کسب و کار با مخاطبان خود دانست. صاحبان کسب و کار می توانند با در دست گرفتن صفحه ی مربوط به کسب و کار خود در این شبکه به ایجاد ارتباط بهتر با مخاطبان خود بپردازند. همچنین  لیست محصولات و خدماتی که دارند را در صفحه ی خود اضافه کنند. در حقیقت این سرویس جدید نوع خاصی از شبکه های اجتماعی است که کمک بزرگی در راستای رساندن صدای مصرف کنندگان و تولید کنندگان  به یکدیگر و ایجاد ارتباط بهتر بین آنان خواهد کرد.

این شبکه اجتماعی اوستا نام دارد که به تازگی شروع به کار کرده و قصد دارد سبک جدیدی از شبکه های اجتماعی هدفمند را در اختیار جامعه قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه اجتماعی اوستا

شبکه اجتماعی اوستا سرویسی برای به اشتراک‌گذاری نظرات افراد درباره کسب‌وکارها، محصولات، مکان‌ها و رویدادها است. اوستا در جهت ایجاد پایگاه اطلاعاتی کامل شامل انواع کسب و کارها، محصولات، مکان‌ها و رویدادها و جمع‌آوری نظرات و امتیاز کاربران و مصرف‌کنندگان راجع به هرکدام از آنها به‌وجود آمد. همچنین در این سرویس ،کسب‌وکارها و تولیدکنندگان نیز می‌توانند از طریق صفحه خود با مردم در ارتباط باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]