اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394100151120488

بزرگان باشگاه مشتریان گردهم می‌آیند

کد: 1394100151120488

http://j.mp/1UlJbd3

، تهران , (اخبار رسمی): چهارمین کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان، که پیش از این قرار بود در تاریخ 21 آبان‌ماه برگزار شود به 8 بهمن‌ماه 94 موکول شد. این کنفرانس در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای تهران با سخنرانی اساتید مطرح جهانی و در حضور 700نفر از مدیران ارشد و عالیرتبه سازمان‌ها و نهادهای کشور برپا می‌شود.

بزرگان عرصه باشگاه مشتریان گردهم می‌آیند

هدف اصلی و غایی این کنفرانس تجزیه و تحلیل به‌روز و کاربردی در حوزه‌های باشگاه مشتریان و برنامه‌های وفاداری مشتریان است.

علیرضا جعفری دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی باشگاه مشتریان ضمن اعلام تغییر زمان برگزاری این رویداد علت این تغییر را استقبال بی نظیر باشگاههای مشتریان داخلی جهت حضور و رونمایی از باشگاه مشتریان خود در این رویداد عنوان کرد .

وی با بیان اینکه هدف اصلی و غایی این کنفرانس تجزیه و تحلیل به‌روز و کاربردی در حوزه‌های باشگاه مشتریان و برنامه‌های وفاداری مشتریان است، تصریح کرد: «سایر محتواهای جانبی مانند مدیریت روابط مشتریان، مدیریت تجربه مشتری، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی محتوا، راهکارهای مبتنی بر موبایل و غیره پس از یک سال کار مطالعاتی، ارتباط با مراکز علمی دنیا و رصد راهکارهای نوین جهانی صنعت وفاداری  از ابعاد دیگر این کنفرانس به شمار می‌رود.»

جعفری در خصوص اهمیت باشگاه مشتریان در کسب‌وکار و برگزاری رویدادهایی نظیر کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان گفت: «اغلب افرادی که به نوعی در کسب‌وکار فعالیت دارند با این نکته موافقند که مشتریان بلندمدت نسبت به مشتریان موقتی سودآورترند، چراکه یکی از ابزارهای مناسب دنیای کسب‌وکار امروز جهت حفظ مشتری‌،‌ ایجاد باشگاه مشتریان است. در واقع‌، باشگاه مشتریان یکی از فعالیت‌های بازاریابی رابطه‌ای است که به جای تمرکز بر جذب مشتری‌، بر حفظ مشتریان فعلی تاکید دارد.»

 

گفتنی است که در چهارمین کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان این افراد سخنرانی می‌کنند:

  • مایک آتکین، مالک و مدیر عامل MJA همکاران متخصص RFP وفاداری بسترهای نرم‌افزاری محک‌زنی، بیش از 25 سال تجربه در بحث اجرایی و آموزش در صنعت وفاداری به‌عنوان یک متخصص توانمند در تمام جنبه‌های برنامه وفاداری و استراتژی و عملیات مدیریت روابط با مشتری شناخته شده است. اجرای بیش از 62 پروژه سیستم عامل‌های وفاداری مشتری.
  • علیرضا جعفری، دبیرکل کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی باشگاه مشتریان، سخنران کنفرانس‎های مختلف با موضوع بازاریابی وفاداری و باشگاه مشتریان، ایده‌پرداز و طراح سیستم جامع برنامه وفاداری سیکارت برای اولین بار در ایران، موسس و مدیرعامل شرکت مهریاسان و بنیانگذار مرکز باشگاه مشتریان.
  • راویندرا  باگوانانی،  مهندسی هوانوردی با تمرکز بر مدیریت شرکت‌های هواپیمایی، مدیرعامل , DEVELOPPING   و شرکت جهانی پرواز SARL، همکاری با سازمان‌های برگزارکننده بزرگ‌ترین کنفرانس سالانه برای مدیران وفاداری در  www.loyalty-conference.com
  • علی ربای، سخنران حرفه‎ای کنفرانس‎های مختلف BIG DATA در امارات، انگلستان، مالزی و یکی از 100 نفر برتر تاثیرگذار جهان در زمینه BIG DATA، عضو گروه Boulder BI Brain Trust و رهبر بخش و عضو انجمن حرفه‌ای‌های SQL Server  

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر جهت شرکت در این کنفرانس به وب‌سایت مرکز تخصصی باشگاه مشتریان به آدرسcustomersclubcenter.com  مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهریاسان

شرکت طراحی سایت مهریاسان از سال 1382 فعالیت خود را در تهران آغاز نموده و "ارائه رهکارهای دیجیتالی جهت توسعه کسب و کارها" را محور اصلی فعالیت خود قرار داد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی باشگاه مشتریان