اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394111152454991

شرکت پالایش گاز ایلام به منظور ارتباط بهتر مدیران و کارکنان برگزار کرد:

روز «حرفی از اعتماد»؛ تلاش برای توانمندسازی مدیران

کد: 1394111152454991

http://j.mp/20A6tQs

، ایلام , (اخبار رسمی): روز «حرفی از اعتماد» در شرکت پالایش گاز ایلام و به منظور اجرای پروژه توانمندسازی مدیران و سرپرستان لایه‌های میانی این شرکت برگزار شد.

روز حرفی از اعتماد - شرکت پالایش گاز ایلام

اعتماد و صداقت پایه فرهنگ سازمانی و پل ارتباطی برای دستیابی به اثربخشی هرچه بیشتر در ارتباطات سازمانی، مسئولیت‌پذیری، مشارکت کارکنان و ... بوده و در صورتی که همکاران به یکدیگر اعتماد داشته و فضای اعتمادسازی را برای یکدیگر فراهم کنند، بدون شک شاهد تحول عظیمی در اجرای برنامه‌های استراتژیک خواهیم بود

به گزارش روابط عمومی پالایش گاز ایلام، کارکنان و مدیران این شرکت در رده‌های مختلف سازمانی گردهم آمده و درباره ارتباطات بین‌فردی با یکدیگر گفت‌وگو کرده و این روز را «روز حرفی از اعتماد» نامیدند.

 

هدف از برگزاری این جلسات افزایش اعتماد میان همکاران از طریق آشنایی شخصی بیشتر و نزدیک‌تر شدن افراد با یکدیگر بود. از آنجا که اعتماد پایه و اساس کار گروهی است، افزایش اعتماد کارکنان به یکدیگر و افزایش اعتماد میان مدیران و کارکنان می‌تواند منجر به بهبود کار تیمی و در نهایت منجر به عملکرد بالاتر شرکت شود.

 

نجف بلالی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام، درباره «روز حرفی از اعتماد» گفت: «اعتماد و صداقت پایه و اساس فرهنگ سازمانی و پل ارتباطی برای دستیابی به اثربخشی هرچه بیشتر در ارتباطات سازمانی، مسئولیت‌پذیری، مشارکت کارکنان در کارهای گروهی و ... بوده و در صورتی که همکاران به یکدیگر اعتماد داشته و فضای اعتمادسازی را برای یکدیگر فراهم کنند، بدون شک شاهد تحول عظیمی در اجرای برنامه‌های استراتژیک شرکت خواهیم بود.»

 

در ادامه این برنامه سیروس امیری، معاون مهندسی و توسعه شرکت پالایش گاز ایلام گفت: «برگزاری این جلسه به نوعی باعث ذوب شدن یخ رابطه روسا و مرئوسین می‌شود، تا جایی که روابط کارکنان را با روسا لطیف‌تر و به واسطه آشنایی و شناخت هرچه بیشتر از یکدیگر، فضا برای ابراز عقیده همکاران فراهم می‌شود.» 

 

لازم به ذکر است که طراحی و اجرای این ایده توسط اعضای آکادمی بلوط سبز انجام شده است. اعضای آکادمی بلوط سبز، منتخبی از مدیران و استعدادهای پالایشگاه گاز ایلام هستند که از سوی شرکت تجربه شاپرک آبی -مجری این پروژه- انتخاب شده‌اند و در حال حاضر مشغول گذراندن برنامه آموزشی بلندمدت باهدف پرورش مهارت‌های رهبری هستند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پالایش گاز ایلام

شرکت پالایش گاز ایلام تنها تولیدکننده گاز در غرب کشور و یکی از شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایلام است که مدیریت احداث، راه‌اندازی و بهره‌برداری پالایشگاه را نیز بر عهده داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته