نخستین نیوزوایر بین المللی ایران

روشی جدید برای ردیابی وسایل گمشده

کد: 1394111752624968

در دسترس نیست

، تهران، (اخبار رسمی): مشغله‌های ذهنی و زندگی روزمره باعث می‌شود گاهی افراد فراموش کنند که وسایلشان را کجا گذاشته‌اند، به همین دلیل نیاز به وجود وسیله‌ای که این موضوع را به افراد یادآوری کند، احساس می‌شود.

روشی جدید برای ردیابی وسایل گمشده
اعضای تیم جرمینال در محیط کار

از جمله کارکردهای فایندیما این است که می‌توان آن را در کیف پول یا کنار کلیدها گذاشت تا هنگام گم شدن با فشردن یک دکمه آن را به راحتی پیدا کرد

بارها اتفاق افتاده که افراد به دلیل حواس‌پرتی وسایل خود را گم کرده و دیگر موفق به یافتن آن نشده‌اند. اگرچه تلاش‌ها برای ساختن وسیله‌ای که اشیای گمشده را ردیابی کند انجام شده است، اما وسیله‌ای که بتواند با فشردن یک دکمه در پیدایش وسیله موردنظر کمک کند، تاکنون در بازار دیده نشده است.

«فایندیما» وسیله‌ای است که به تازگی و به همین منظور طراحی شده است. این وسیله به افراد یادآوری می‌کند که وسایل ارزشمند خود را از دست ندهند. این وسیله در مرحله تکمیل و آماده‌سازی برای تولید انبوه است. علی شکری طراح این سخت‌افزار، حسن نجفی طراح UI/UX و مدل تجاری و امیر احسانی‌جم مسئول تولید محتوا و توسعه نرم‌افزار هستند.

از جمله کارکردهای فایندیما این است که می‌توان آن را در کیف پول یا کنار کلیدها گذاشت تا هنگام گم شدن با فشردن یک دکمه آن را به راحتی پیدا کرد. این گجت به یک فرستنده بلوتوث مجهز است و یک اپلیکیشن هم روی تلفن فرد نصب می‌شود تا ارتباط دوطرفه آنها را فراهم کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.Germinal.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.