کد: 1394120253215064

کمپین گسترش لبخند در اینستاگرام

کد: 1394120253215064

http://j.mp/20NijoM

، تهران ، (اخبار رسمی): افسردگی یک نوع اختلال حالت (خلق) است که منجر به احساس مداوم ناراحتی و از دست دادن علاقه به انجام امور زندگی می‌شود. این بیماری می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد البته راه‌حل‌هایی نیز برای آن ارائه شده است. امروزه راه حلی برای مبارزه با این بیماری با نام کمپین گسترش لبخند راه‌اندازی شده است.

کمپین گسترش لبخند در اینستاگرام

کافیست در اینترنت کلمه افسردگی را به زبان فارسی جست‌وجو کرد تا با تعداد اخبارهای هشداردهنده در مورد افزایش میزان افسردگی و گسترده شدن دامنه شیوع این بیماری و تبعاتی که در جامعه دارد روبه‌رو شد، بنابراین باید به دنبال راه‌حلی برای این بحران بود.

به گفته‌ روانشناسان، یکی از اقداماتی که می‌تواند به شخص افسرده کمک کند، درگیر کردن او در یک حرکت جمعی با دستورالعملی ساده و نمایش سریع و روشن جهت دستیابی به نتایج مثبت آن است. به نظر می‌رسد سیگنال با پیروی از این نسخه، سعی در غنی‌تر کردن فرهنگ شادمانی جمعی دارد.

کمپین گسترش شادی در اینستاگرام از سوی برند مسواک و خمیردندان سیگنال راه‌اندازی شده و زمان و انرژی بیشتری را برای بهبود کیفیت حال شهروندان اختصاص داده است. در این کمپین پیشنهاد گرفتن عکس دسته‌جمعی و خندان به روش سلفی پیشنهاد می‌شود تا مخاطبان به شرکت در حرکت جمعی تشویق شوند و نتیجه را نیز به نمایش بگذارند.

به همین منظور، صفحه‌ اینستاگرام سیگنال، هر روز با عکس‌های انرژی‌بخش و خندان مخاطبان که با هشتگ بهخند و iransignal به اشتراک گذاشته شده‌اند، پست‌هایی درباره مزایای لبخند و راهکارهایی برای تبدیل هر فرصتی به لحظاتی شاد و به یادماندنی به‌روز می‌شود و به این ترتیب لحظه‌به‌لحظه به تعداد فالوئرهایش می‌افزاید.

 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

سیگنال

برند سیگنال محصولات بهداشتی مربوط به دهان و دندان را ارائه می دهد.

منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سرگرمی و تفریح

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.