اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120453484905

اوستا، بهترین وب‌سایت مرجع کسب‌وکار ایران شناخته شد

کد: 1394120453484905

http://j.mp/21qEaEC

، تهران , (اخبار رسمی): در جشنواره وب و موبایل که در تاریخ 3 اسفند در سالن همایش کتابخانه ملی برگزار شد، وب‌سایت اوستا جایزه بهترین وب‌سایت مرجع کسب‌وکار را در این جشنواره دریافت کرد. همچنین در این جشنواره، نرم‌افزار اندروید اوستا نیز در میان 5 نرم‌افزار برتر در زمینه کسب‌وکار شناخته شد.

اوستا، بهترین وبسایت مرجع کسب و کار ایران شناخته شد

در جشنواره وب امسال هزاران کارشناس و فعال وب به عنوان داور، کیفیت حدود 14 هزار وب‌سایت را در 72 گروه مختلف ارزیابی کرده و جایزه بهترین وب‌سایت در گروه مرجع کسب‌وکار را به وب‌سایت اوستا اعطا کردند. معیارهای ارزیابی داوران در شش محور طراحی دیداری، محتوا، تعامل، کارکرد، ساختار و تجربه کلی متمرکز بود. بدین ترتیب وب‌سایت اوستا بین بیش از 110 شرکت مرجع کسب‌وکار و 5 کاندید دریافت جایزه، به تندیس طلایی وب‌سایت برتر در این حوزه دست یافت.

رها آهوپای، مدیر روابط‌ عمومی وب‌سایت اوستا با بیان اینکه اپلیکیشن تحت وب اوستا در سال 1394 با استاندارد متریال دیزاین (Material Design) گوگل طراحی شده، افزود: «با پیروی از طراحی واکنش‌گرا (Responsive) برای دستگاه‌های موبایل رابط کاربری ساده، بهینه و زیبایی فراهم آورده‌ایم، به‌طوری‌که وب‌سایت اوستا از تکنولوژی تک‌صفحه (single page application) بهره برده و به همین دلیل از سرعت بالایی برخوردار است.»

وی افزود: «علاوه بر این نرم‌افزار موبایل اوستا در حوزه نرم‌افزارهای برتر حوزه کسب‌وکار از بین حدود 360 شرکت‌کننده در این گروه در میان 5 نرم‌افزار برتر قرار گرفت. قرار گرفتن اپلیکیشن موبایل اوستا در نخستین سال شروع به کار خود در میان 5 کاندیدای برتر این حوزه درحالی است که بسیاری از نرم‌افزارهای شناخته‌شده و مطرح کشور نتوانسته‌اند در این سطح به رقابت بپردازند.»

تیم اوستا متشکل از جوانانی متخصص در زمینه تولید نرم‌افزارهای مبتنی بر وب و موبایل، با هدف ایجاد مرجعی برای تبادل تجربه مردمی و بررسی برندها و کسب‌وکارهای مختلف در تابستان سال 1394 شروع به کار کرد و با توجه به جمعیت رو به رشد کاربرانش قصد دارد این شبکه اجتماعی را تبدیل به محلی برای اتصال مصرف‌کنندگان به تولیدکنندگان و صاحبان کسب‌وکار کند تا علاوه بر رفع این نیاز اساسی کاربران و شرکت‌ها، اولین سرویسی باشد که با رویکردهایی خلاقانه، صدای مشتری را به گوش سایر مردم و صاحبان کسب‌وکار‌ها برساند.

برخی از امکانات این اپلیکیشن عبارتند از: ثبت دیدگاه و نظرسنجی بر روی «کسب‌وکارها، محصولات، اماکن، اشخاص و ...»، اشاره به افراد در کامنت، دنبال کردن اشخاص و آیتم‌ها، فید برترین دیدگاه‌ها و نظرسنجی‌ها و ...

برگزاری جشنواره وب و موبایل امسال توسط انجمن صنفی کارفرمایی کسب‌وکار اینترنتی و کنسرسیوم کسب‌وکار اینترنتی صورت گرفت و مراسم اختتامیه آن در روز سوم اسفند‌ماه در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.oostaa.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه اجتماعی اوستا

شبکه اجتماعی اوستا سرویسی برای به اشتراک‌گذاری نظرات افراد درباره کسب‌وکارها، محصولات، مکان‌ها و رویدادها است. اوستا در جهت ایجاد پایگاه اطلاعاتی کامل شامل انواع کسب و کارها، محصولات، مکان‌ها و رویدادها و جمع‌آوری نظرات و امتیاز کاربران و مصرف‌کنندگان راجع به هرکدام از آنها به‌وجود آمد. همچنین در این سرویس ،کسب‌وکارها و تولیدکنندگان نیز می‌توانند از طریق صفحه خود با مردم در ارتباط باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]