اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120753675083

با مدیریت تماس‌ها کارمندان خود را راضی نگه دارید

کد: 1394120753675083

https://goo.gl/LEfpDw

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از باارزش‌ترین دارایی‌ها در یک سازمان وجود کارمندانی است که برایتان سود به همراه می‌آورند. در عین حال کارمندان می‌توانند از بزرگ‌ترین مشکلات و موانع بر سر راه شما باشند. کلید موفقیت، بهینه‌سازی نیروی کار است. سیستم هوشمند مدیریت و تحلیل تماس‌ها پیشنهاد می‌دهد این کار را از طریق ترکیبی از تجزیه و تحلیل گفتار، همکاری و مدیریت نیروی کار انجام دهید.

با مدیریت تماس ها کارمندان خود را راضی نگهدارید

با استفاده از داده‌های گرفته‌شده از طریق سیستم مدیریت تماس‌ها، مدیران می‌توانند به صورت تصادفی روزهای خاصی را انتخاب و در صورتی که تماس‌ها بیشتر یا کمتر باشد، در موارد مشابه برای نیروی کار لازم پیش‌بینی کنند

سیستم هوشمند مدیریت و تحلیل تماس‌ها، نرم‌افزاری است که از طریق فرآیندهای دقیق و سریع گزارش تهیه می‌کند. این سیستم همچنین باید انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر باشد. در اینجا هدف نهایی این است که برای اندازه‌گیری نیروی کار و کاهش کار اضافی و همچنین ساعت اداری به کار گرفته شود. دسترسی به یک راه‌حل برای بهینه‌سازی نیروی کار قدرتمند انجام وظیفه را آسان‌تر می‌کند.

سیستم مدیریت تماس‌ها می‌تواند به راه‌حل بهینه‌سازی نیروی کار قدرتمند کمک کند. یک راه‌حل بهینه‌سازی نیروی کار قدرتمند می‌تواند با همکاری سیستم مدیریت تماس‌ها در فعالیت‌هایی که شامل مدیریت مرکز تماس، آموزش برنامه‌ریزی و وقفه‌ها، ردیابی بهره‌وری کارکنان، افزایش دقت پیش‌بینی و عامل اشغال خطوط تلفن است، راهگشا باشد.

مدیران همچنین می‌توانند توسط این سیستم برنامه‌ای برای بهینه‌سازی برنامه‌ریزی تعطیلات درنظر بگیرند. در حالت ایده‌آل مدیران با استفاده از این سیستم قادر خواهند بود برای پایین آوردن فشار کاری روی کارمندان و کار اضافی، تمهیداتی در نظر بگیرند.

برای به‌کارگیری نیروی انسانی مناسب، مدیران باید بتوانند حجم و نوع تماس‌ها را پیش‌بینی کنند. در همان زمان مدیران احتیاج دارند از طریق الگوهای تماس روزانه، هفتگی و حتی فصلی، روند پروژه را پیش‌بینی کنند.

دقت پیش‌بینی بر روی داده‌های تماس واقعی متکی است.

این مهم است که اهرم مدیریت نیروی کار با برنامه دقیقی تنظیم شود. اینجاست که مدیریت تماس‌ها ارزش قابل‌توجهی پیدا می‌کند. با استفاده از داده‌های گرفته‌شده از طریق سیستم مدیریت تماس‌ها، مدیران می‌توانند به صورت تصادفی روزهای خاصی را انتخاب و در صورتی که تماس‌ها بیشتر یا کمتر باشد، در موارد مشابه برای نیروی کار لازم پیش‌بینی کنند.

هنگامی که داده‌ها در نوسان است، مدیران همچنین می‌توانند با تنظیم داده‌ها در زمان واقعی، نیروی کار و حجم کار متعادل‌تری را در نظر بگیرند.

در این زمینه دقت در اطلاعات مدیریت تماس‌ها تا رسیدن به تعادل، کمک موثری خواهد کرد. تکیه بر سیستم عامل‌های قوی و پایدار یک راه عالی برای تقویت استفاده از اطلاعاتی است که قبلا شما را با مشکل مواجه می‌کرد. هنگامی که اطلاعات مدیریت تماس‌ها به بهینه‌سازی نیروی کار منجر شد، شما نه‌تنها برنامه دقیق‌تر و فرآیندهای بهتر دارید، بلکه کارکنان شادتری نیز خواهید داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سرویس مدیریت و تحلیل تماسهای تلفنی

سرویس مدیریت و تحلیل تماسهای تلفنی ویژه شرکتها و سازمانها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]