اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120953805080

امکان خرید اینترنتی لوازم آرایشی فراهم شد

کد: 1394120953805080

http://j.mp/1TNT5WX

، تهران , (اخبار رسمی): خرید اینترنتی که این روزها یکی از روش‌های غالب در خرید کالا و به یک ضرورت در خریدها تبدیل شده، به حوزه لوازم آرایش نیز رسیده است؛ حوزه‌ای که شاید بسیاری از افراد خرید آن را به صورت حضوری ترجیح دهند، اما فرصت خرید حضوری را نداشته باشند. فروشگاه روبان امکان خرید اینترنتی لوازم آرایش را برای مشتریان فراهم کرده است. نحوه پرداخت در این فروشگاه برای خریدها نیز با روش‌های متنوعی صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی روبان، در بازار نوپای کسب‌وکار اینترنتی در ایران جای خالی یک پایگاه که به طور اختصاصی برای بانوان طراحی شده باشد احساس می‌شد؛ جایی که همه نیازهای زیبایی بانوان را پاسخگو باشد. به همین دلیل این فروشگاه اینترنتی با هدف شناسایی و رفع این نیازها فعالیت خود را از فروردین‌ماه 1394 به طور رسمی آغاز کرد و طی چند ماه زمینه‌های فعالیت خود را به سرعت گسترش داد.

از آنجا که ایران به عنوان سومین مصرف‌کننده در خاورمیانه و هفتمین واردکننده در جهان در حوزه لوازم آرایشی است و ورود لوازم آرایشی قاچاق نیز روزبه‌روز افزایش می‌یابد، فروشگاه روبان با نماینده‌های رسمی بیش از 30 برند همکاری کرده و سعی می‌کند با ارائه محصولات سالم بهداشتی، سلیقه‌های مختلف را پاسخگو باشد و محصولات متنوع آرایشی، بهداشتی، مد و زیبایی به مخاطبان خود عرضه کند.

از دیگر خدماتی که این سایت به افراد می‌دهد، مشاوره آنلاین است؛ به این صورت که مشاور زیبایی این سایت به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات مشتریان بوده و هر آنچه را که برای زیباتر شدن نیاز باشد، به آنها انتقال می‌دهد. ارائه مقاله‌های آموزشی نیز یکی از خدمات این وب‌سایت در حوزه لوازم آرایش است. به این ترتیب اطلاعاتی درباره لوازم آرایشی، نحوه خرید و مشاوره‌های زیبایی در قالب ویدئو، مقاله و... در وبلاگ این فروشگاه ارائه شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.ruban.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

روبان

وبسایت روبان، عرضه‌کننده محصولات آرایشی، بهداشتی، مد و زیبایی به صورت آنلاین. «با روبان زیباتر شویم»

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان