اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395010854514968

پیش‌فروش گجت ردیاب محصولات گمشده فایندیما آغاز شد

کد: 1395010854514968

http://j.mp/1pTHmec

، تهران , (اخبار رسمی): پیش‌فروش محصول فایندیما که گجتی برای ردیابی وسایل گمشده است، با تعداد محدود در وب‌سایت جرمینال آغاز شد.

پیش فروش گجت ردیاب محصولات گمشده فایندیما
پیش فروش گجت ردیاب محصولات گمشده فایندیما
امکانات و ویژگی‌های گجت فایندیما
امکانات و ویژگی‌های گجت فایندیما

در حال حاضر تعدادی محدود (300 عدد) از محصول فایندیما تا ارسال سفارش از جانب کارخانه جهت پیش‌فروش به بازار عرضه شده است.

به گزارش روابط عمومی جرمینال، این گجت کوچک و کاربردی، وارد مرحله تولید انبوه شده و در حال حاضر تعدادی محدود (300 عدد) از این محصول تا ارسال سفارش از جانب کارخانه جهت پیش‌فروش به بازار عرضه شده است.

روابط عمومی جرمینال در مورد تفاوت‌های فایندیما با نمونه‌های مشابه و مزیت‌های آن اینگونه گزارش داد: «فایندیما با اتصال بلوتوث در ردیابی وسایل گمشده کمک می‌کند. فایندیما در مقایسه با نمونه‌های خارجی که داخل ایران نیستند و با تعداد پایین و در حد انگشت‌شمار داخل بعضی از سایت‌های ایرانی پیدا می‌شوند، دارای قیمتی پایین‌تر است. مثلا نمونه خارجی با نام «chipolo»، با قیمتی نزدیک به 25 دلار در صفحه رسمی این محصول به فروش می‌رسد که با در نظر گرفتن شرایط گمرک و غیره داخل ایران قیمتی بالای 100000 تومان خواهد داشت. به‌علاوه فایندیما از مزیت‌های سخت‌افزاری نظیر برد پوششی بیشتر، مصرف باتری مناسب‌تر و بهینه‌تر و ضدآب بودن برخوردار است.»

گفتنی است که پیش‌فروش این گجت از اواخر سال 1394 آغاز شده است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کارکرد این گجت می‌توانند ویدئوی آن را از لینک آپارات به آدرس aparat.com/v/kZdRY مشاهده کرده یا به وب‌سایت شرکت جرمینال به آدرس www.Germinal.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جرمینال (Germinal)

جرمینال کسب و کاری تکنولوژی است که در زمینه طراحی وسایل IoT و محصولات هوشمند فعالیت می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]