اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395012954955224

حضور فعال شرکت BEIER در دهمین نمایشگاه ایران‌پلاست

کد: 1395012954955224

http://j.mp/1TZeKfC

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ماشین‌سازی BEIER که در صنعت پلاستیک مشغول به فعالیت است به مانند دوره‌های قبل نمایشگاه ایران‌پلاست در این دوره نیز به همراه نماینده انحصاری این شرکت GIT) Global Industry Trade Shanghai) در سالن 6 غرفه 27 حضور یاقت.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت ماشین‌سازی BEIER، فعالیت این شرکت در زمینه ماشین‌آلات روز صنایع پلاستیک و پلیمری از جمله خط کامل لوله‌های پلیمری، خطوط بازیافت پلاستیک، کامپاندرها، دستگاه‌های بادی و تجهیزات وابسته و تکمیلی این صنعت با بهره‌گیری از تکنولوژی مدرن و خدمات پس از فروش ممتاز است.

شرکت BEIER به عنوان سازنده برتر ماشین‌آلات صنایع پلیمری در کشور چین است که در ساخت دستگاه‌های بادی رتبه اول را دارا می‌باشد.

لازم به ذکر است که شرکت GIT نماینده انحصاری شرکت BEIER با همکاری انجمن‌های تخصصی لوله و اتصالات پی‌وی‌سی و لوله و اتصالات پلی‌اتیلن اقدام به برگزاری تور بازدید از این شرکت و معرفی از آخرین و جدیدترین دستاوردهای خود کرده است.

نمایشگاه ایران پلاست 2016 با حضور 800 مجموعه و شرکت فعال در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پلیمر از تاریخ 25 فروردین تا 29 فروردین 1395 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بییر (Beier)

مشخصات شرکت تکمیل نشده است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]