اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395020755290275

سامانه مشاور دات کام اطلاعاتی از بازار املاک دراولین‌ ماه بهار منتشر کرد

فروردین امسال، آپارتمان‌های شصت تا هشتاد متری، به‌عنوان دردانه‌های بازار املاک تهران شناخته شدند

کد: 1395020755290275

http://j.mp/1VRCjcm

، تهران , (اخبار رسمی): بعد از مدت زمان طولانی که رکود بر بازار مسکن سایه انداخته بود، در ماه اول سال 95 شاهد رشد نسبی در میزان تقاضا نسبت به فروردین ماه سال گذشته بوده ایم که این رشد در آپارتمان‌های شصت تا هشتاد متری بیشتر مشاهده شده است.

فروردین امسال، آپارتمان‌های شصت تا هشتاد متری، به‌عنوان دردانه‌های بازار املاک تهران شناخته شدند

به گزارش روابط‌عمومی سامانه مشاور دات کام، انتهای سال 92، رکود بازار مسکن به‌صورت جدی خودنمایی کرد و این موضوع تهدیدی برای سایر بخش‌های اقتصادی و حتی اشتغال کشور نیز به دنبال داشت، در برخی از برهه‌های زمانی با یک‌سری رخدادها و رویدادها، اغلب سازندگان، فعالان و کارشناسان بازار مسکن امیدواری برای دست به‌کار شدن متقاضیان خرید، به سراغشان می‌آمد تا کار آن ها دوباره رونق بگیرد اما زمانی‌که حرکت و جریانی صورت نمی‌گرفت ناامید می‌شدند. 

امیر کاشانی، مدیر رابط کاربری سامانه مشاور دات کام در این‌باره بیان کرد: «بسیاری از کارشناسان معتقدند که امسال، سال بازگشت رشد به بازار مسکن، پس ازپشت سر گذاشتن رکودی دو ساله است.»

وی ادامه داد: «اطلاعات و آمار به دست آمده از این سامانه نشان می دهد که در اولین ماه سال 95، بازار، شاهد افزایش تقاضا و استقبال نسبی مخاطبان بوده است، این تغییر در بین آپارتمان‌های شصت تا هشتاد متری بیشتر مشاهده شده است. البته به دلیل تفاوت قیمت مسکن در مناطق مختلف پایتخت، قیمت این نوع آپارتمان‌ها از صد ملیون تومان شروع شده و تا یک میلیارد تومان متغیر است.»

کاشانی افزود: «سامانه مشاور دات کام با جمع‌آوری اطلاعات بازار املاک سعی دارد به کاربران در گرفتن تصمیمات بهتر در زمینه مسکن کمک کند. با توجه به متغیر بودن قیمت‌ها که در بیشتر شهرهای ایران با آن مواجه هستیم و به‌ویژه در پایتخت بیشتر با آن برخورد می‌کنیم به مشتریان توصیه می‌کنم حتما قبل از اقدام به خرید، رهن و اجاره از اطلاعات رایگان موجود در سامانه مشاور دات کام به آدرس moshaver.com استفاده کرده و با مقایسه قیمت‌ها از درست بودن آنها مطمئن شوند که این موضوع برای اتخاذ تصمیمی عقلانی بسیار موثر است.»

این فعال حوزه مسکن همچنین پیش بینی کرد که امسال با توجه به سیاست‌های جدید دولت در بخش مسکن و کم شدن جذابیت بازارهای دیگر سرمایه، بازار مسکن پس از دو سال رکود با رشد نسبی همراه باشد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاور دات کام

هدف اصلی تشکیل گروه مشاور تسهیل مبادلات ملک و مسکن در سطح ایران بوده است. رشد سریع اینترنت و افزایش ضریب نفوذ آن در ایران مشاور را بر آن داشته است تا با حضور در این صحنه امکان تبادل آسانتر اطلاعات را فراهم سازد. در راستای نیل به این هدف، سایت Moshaver.com طراحی و به کار گرفته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]