اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031656575226

مدرسه استانداردهای وب برگزار می‌کند

گردهمایی2 روزه توسعه دهندگان وب ایران در تیرماه

کد: 1395031656575226

http://j.mp/1U6CvSQ

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران دردو روز پایانی تیرماه سال جاری در قالب کارگاه‌های آموزشی مدرسه استانداردهای وب، برگزار می شود.

پوستر اولین همایش توسعه دهندگان وب ایران

با همکاری موسسه طراحان و ایده پردازان آرتیمان، حمایت سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات  و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان نهاد رسایت جمهوری، نخستین همایش توسعه دهندگان وب  به مدت 2 روز، برای طراحان و توسعه‌دهندگان JavaScript و css،برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی مدرسه استانداردهای وب، کارگاه‌های جانبی  این همایش جهت آموزش کامل  برخی از موضوعات در تاریخ 30 و 31 تیر 95 برگزار می شود و  تمام شرکت‌کنندگان، می‌توانند به صورت حضوری در کارگاه مورد نظر خود شرکت کنند. 

همچنین بخش سخنرانی‌های این رویداد نیز به صورت آنلاین پوشش داده خواهد شد تا افرادی که  امکان حضور در همایش را ندارند، بتوانند از سخنرانی‌ها استفاده کنند.

آشنایی با تکنیک‌ها، کتابخانه‌ها و فریم‌ ورک‌های جدید، شرکت در کارگاه‌های آموزشی  وبرقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر متخصصین این حوزه از اهداف این همایش ذکر شده است .

گفتنی است مدرسه استانداردهای وب، با هدف استاندارد سازی این بستر، فعالیت خود را از سال 1392 آغاز  کرد  و در  این مدت با برگزاری همایش ها، کارگاه ها و  گردهمایی های متعدد تلاش دارد تا به اهداف تعیین شده خود برسد؛ این مدرسه با برگزاری کارگاه ها و همایش های تخصصی و فنی به آموزش دست اندرکاران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک خواهد کرد. این مجموعه قصد دارد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از این رویداد 2روزه بهره‌مند شوند به همین منظور در جهت حمایت از دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مددجویان بهزیستی، تخفیفات ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته شده که با مراجعه به وب سایت همایش اطلاعات تکمیلی در این زمینه دریافت  می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش توسعه دهندگان وب ایران، به آدرس conf.wsschool.org مراجعه یا جهت پرسش هرگونه سوال در خصوص همایش می‌توانید با دبیرخانه مدرسه استانداردهای وب با شماره تلفن: 88985030-021 و همچنین آدرس ایمیل: [email protected] تماس بگیرید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]