اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057785439

تفاوت کالای خواب درچیست

نکات کلیدی در انتخاب تشک طبی ایده آل

کد: 1395033057785439

http://j.mp/1sMQFON

، تهران , (اخبار رسمی): بستر و محل استراحت انسان پیشینه ای چندین هزار ساله دارد و به دوره ای باز می گردد که پا به کره خاکی نهاد. خواب یکی از نیاز های موجودات زنده روی کره زمین از جمله انسان هاست و اهمیت بهره گیری از موهبت خوابیدن بر کسی پوشیده نیست. حال باید دید که چگونه می توان از مدت زمان استراحت فردی نهایت بهره را کسب کرد.

نکات کلیدی در انتخاب تشک طبی ایده آل

از دیر باز نیاز به سطوح نرم برای خواب جهت جلوگیری از آسیب های فیزیکی به انسان توسط الیاف طبیعی رفع می شده است ولی با پیشرفت علم در طول سالیان متمادی استفاده از مواد جایگزین در کنار مواد طبیعی جهت افزایش راحتی و صرفه اقتصادی رایج شده است.

تشک و کالای خواب محصولی جهت رفع همین خواسته بشری محسوب می شود که با توجه به عادات سنن، فرهنگ و حتی جوانب اقتصادی در ملل مختلف دارای اشکال متفاوتی است. از حدود 100 سال پیش تا کنون و همزمان با انقلاب صنعتی در جهان این کالا شکلی صنعتی به خود گرفته و امروزه در سراسر جهان در اشکال، اندازه ها و درجه های مختلفی از سفتی و نرمی بنا به سلیقه مشتریان و خصوصیات فیزیکی افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

حال به بررسی عادات خواب در کشورمان می پردازیم. از آنجایی که فرهنگ خواب بر روی تشک های سنتی در ایران از دیر باز رایج بوده  و اصطلاحا "زمین خوابی" و خوابیدن کنار کرسی ریشه در فرهنگ ما داشته است، نوع خاصی از این حالت مطلوب مصرف کنندگان ایرانی است. اینکه تشک یا کالای خواب بتواند درد های مفصلی و استخوانی بیماران را در این حوزه درمان کند فکر ما را به این مشغول می کند که جایگاه علوم پزشکی مرتبط کجاست؟ بنابراین یک تشک و کالای خواب ایده آل می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند و در نهایت از پیشرفت بیماری های به وجود آمده در این زمینه جلوگیری کند. حال پرسش این است که تشک و کالای خواب ایده آل حائز چه شرایطی است؟

تمام تشک ها در نظر اول یکسانند، اما تفاوت های کلیدی از این نقاط آغاز می شود:

1- تشک های ایده آل نخست توسط مواد اولیه با کیفیت ساخته می شود و مواد اولیه با کیفیت توسط تامین کنندگان صاحب نام که عمدتا با کارخانجات بزرگ فعالیت می کنند، تولید می شود. لذا محققا به دلیل توان مالی شرکت های به نام، این تامین کنندگان عملا علاقه ای به فروش کالای خود به تولید کنندگان کارگاهی نشان نمی دهند.

2- تشک ایده آل توسط ماشین آلات تخصصی این صنعت و در کارخانجات معتبر که توان تولید و کیفی بالای دارند، ساخته می شود. این کارخانجات عملا به دلیل حجم تولید بالا کالای خود را توسط ماشین آلات و با سیستم کیفی جامع تولید می کنند. براین اساس دقت خریدار هنگام خرید به این نکته، جستجو و کنکاش دقیق جهت اخذ اطلاعات محل کارخانه و بررسی اطلاعات قانونی و استانداردها امری الزامی و متضمن سلامت کالای خواب آنان است. درضمن کنترل این موارد از خرید کالای ایرانی به نام کالای خارجی جلوگیری می کند.

3-تشک ایده آل دارای اطلاعات فنی درست و دقیق و گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی و معتبر است. بنابراین قبل از خرید تشک با واحد گارانتی و فروش هر کارخانه تماس بگیرید و به تعاریف بی استدلال دلالان و فروشندگان نا آگاه اکتفا نکنید زیرا هدف هر فروشنده ای نخست ارائه کالایی است که تحت اختیار فروش وی است و متاسفانه صلاح مصرف کننده در اولویت آخر قرار می گیرد.

4- تشک ایده آل دارای تاییدیه های سازمان های مرتبط قانونی و علمی است و خریداران می بایست نسبت به کنترل گواهینامه های ارائه شده توسط فروشنده در این زمینه اقدام کنند که این امر می تواند از طریق وب سایت های مرتبط با سازمان های ذیصلاح انجام پذیرد. در اختیار داشتن استاندارد ملی و گواهینامه هایی در حوزه نظام سلامت در اولویت قرار دارد.

5- تشک ایده آل به طور معمول در نمایندگی های رسمی که توسط شرکت اصلی تایید شده و در رسانه های عمومی (نظیر وب سایت) اطلاع رسانی شده است، عرضه می شود لذا عموماً افرادی که به صورت غیر تخصصی و فقط به دلیل منافع مالی شخصی اقدام به معرفی و فروش کالا می کنند، منطقا نمی توانند مشاورانی ایده آل جهت ارائه تشک مناسب وکالایی که سلامت جسمی شما بدان وابسته است، باشند.

6-در پایان اخذ مشاوره پزشکی از پزشکان، متخصصین و کارشناسان این حوزه قبل از خرید کالا نیز کمک شایانی به انتخاب درست کالا می کند.

برهمین اساس باید توجه داشت که خرید تشک تنها به صرف تایید فرشنده، موجب انتخاب اشتباه خریداران می شود و ضرر و زیان مالی و جسمی به همراه خواهد داشت. انتخاب کالای خواب می بایست با داشتن اطلاعات فوق و در نهایت توسط خود خریدار صورت گیرد. لذا خرید تشک فقط از طریق دست زدن به کالا و فشار به وسیله دست امری غیر علمی و غیر منطقی است. بدین ترتیب فروشنده موظف است فضایی را جهت تست کالا به صورت درازکش بروی تشک به مصرف کننده ارائه دهد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تولیدی و صنعتی ویستر

شرکت ویستر با توان تولید بالای خود، انقلابی در صنعت تولید تشک ایران محسوب می شود. استفاده از جدید ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه همراه با دانش فنی بروز جهان در مجموعه تولیدی ویستر، راحتی غیر قابل توصیفی را بر بالین شما می آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی