اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057905440

ارسال 100 میلیون پیام صوتی توسط آواتک

پیام صوتی تبلیغاتی جای متن را می گیرد

کد: 1395033057905440

https://goo.gl/2sS87a

، (اخبار رسمی): تنها با گذشت یک سال از آغاز فعالیت تبلیغات پیام‌های صوتی آوانک، 100 میلیون پیامک صوتی موفق در این سیستم ثبت شد که از این تعداد تنها 11 عدد بلاک میان شماره‌ها وجود داشته است.

رویکردی که سبب موفقیت 100 میلیونی آوانک شد

آوانک اولین اپراتور پیام صوتی در ایران است که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است.

مردم هر روز بین 500 تا 2 هزار پیام تبلیغاتی از روش‌های مختلف دریافت و مشاهده می‌کنند که این اتفاق از نظر کارشناسان تا حدود زیادی به عنوان دلیل اشباع حوزه تبلیغات عنوان شده است، اما نکته جالب و قابل تامل اینجاست که میان انبوه تبلیغات مکتوب از جمله پیامک‌ها، کاتالوگ‌ها، بیلبوردها و... چه عاملی سبب شده است تا تنها با گذشت یک سال از آغاز فعالیت تبلیغات پیام‌های صوتی آوانک، 100 میلیون پیامک صوتی موفق به عنوان عملکرد این سیستم ثبت شود و در میان این تعداد ارسال تنها تعداد 11 عدد بلاک در میان شماره‌ها وجود داشته باشد.

بی‌شک ارسال میلیون‌ها پیام صوتی موفق در عرصه ارتباطات نشان دهنده این است که  شاید امروزه مردم به دلیل مشاهده حجم زیادی از پیام‌ها، چه تبلیغاتی و چه غیر آن در فضاهای مجازی از آن خسته شده‌اند و در واقع بیشتر نیازمند برقراری ارتباطی از جنس شنیدن هستند زیرا علاوه براینکه زمان کوتاه تری را صرف می‌کنند می‌توانند با آوا و صدای مخاطب ارتباط برقرار کنند و حس مربوطه را دریافت کنند. همچنین در هر زمانی شبیه به مواقع رانندگی که فرد نمی‌تواند پیامک‌ها را بخواند می‌تواند پیام‌های صوتی را به راحتی دریافت کند.

علاوه بر این موارد، اپراتور پیام صوتی آوانک مزایای بسیار دیگری هم دارد که از جمله آن می‌توان به ارتباطات انبوه از طریق ارسال پیام‌های صوتی به سایر افراد و به طور همزمان اشاره کرد.

 بعد از تاثیر گذاری انتقال پیام ها به صورت حضوری یا همان تبلیغات کلامی، تاثیر پیام‌های صوتی همچون مکالمات تلفنی بیشتر از پیامک است بنابراین آوانک راهی مطمئن برای انتقال پیام شما در کمترین زمان به مخاطب است و این تحول ایجاد شده در عرصه تبلیغات توسط آوانک سبب شد تا راهی جدید برای ارائه اطلاع رسانی های انبوده و تبلیغات و پیام های مورد نظر به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آوانک

آوانک اولین اپراتور پیام صوتی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]