اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040559480146

برگزاری دوره آموزشی جامع نخبگان خانه سرمایه

در بورس نخبه شوید

کد: 1395040559480146

http://j.mp/28XW9Q8

، تهران , (اخبار رسمی): یک نخبه بورس باید به علم تحلیل تکنیکال و بنیادی بازار بورس کاملا آشنا باشد و در یکی از این دو علم متخصص حرفه ای شود. دردوره آموزشی جامع نخبگان خانه سرمایه شما به خوبی هر دو دوره را در سطح عالی آموزش می بینید و در یکی از آنها به انتخاب و نوع توانایی هایتان متخصص می شوید. برخی در تحلیل تکنیکال استعداد بیشتری دارند و برخی در تحلیل تکنوفاندامنتال ( بنیادی ) اما قطعا دانستن هر دو در هر سطحی برای نخبگان الزامی است .

دوره آموزش جامع نخبگان بورس خانه سرمایه

اگر شما جزو افرادی هستید که وارد بازار بورس و سرمایه گذاری در آن شده اید و دنبال محلی برای رفتن به یک دوره آموزش بورس ، یک کلاس آموزش بورس هستید خانه سرمایه دوره ای با نام نخبگان بورس دارد که شما می توانید در آن شرکت کنید . نخبگان بورس دوره ای منحصر بفرد با استقبال بی نظیر است که تا کنون چند بار در تهران برگزار شده است و معمولا هر چند ماه یک بار این دوره آموزشی و کلاس های آن تشکیل می شود.

این دوره شامل دوره و کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته در بازار بورس و دوره و کلاس آموزش تحلیل بنیادی کاربردی مقدماتی و پیشرفته در بازار سهام ایران است. همچنین در این دوره علاوه بر آموزش های داده شده تجربیات مدرسی این دوره در مدت این دوره منتقل می شود تا با ترکیب علم و تجربه در بازار بورس می توانیم بهترین نتیجه ممکن از سرمایه گذاری در این بازار را بگیریم.

نخبه بورس کیست؟

از دید ما نخبه بورس کسی است که با علم های مختلف موفقیت در سرمایه گذاری در بورس ( مثل تحلیل تکنیکال و بنیادی ) اشراف داشته باشد و حداقل در یکی از این  بخش ها تبدیل به متخصص با تجربه شود.

نخبگان بورس می توانند در بازار بورس و دیگر بازار های مشابه همچون آتی سکه و بازار های جهانی سرمایه گذاری موفقی داشته باشند به نحوی که بتوانند سود بسیار قابل توجهی در مدت مشخص به دست بیاورند.

نخبگان بورس علاوه بر سرمایه گذاری موفق شخصی خودشان می توانند دیگران را نیز راهنمایی کنند،می توانند مشاور در شرکت های سرمایه گذاری  کارگزاری و سایر نهاد های مالی باشند.

دوره نخبگان بورس خانه سرمایه در مسیری شامل دوره های مختلف افراد مستعد تبدیل شدن به نخبگان سرمایه گذاری در بازار بورس را پرورش می دهد تا پس از پایان این مسیر تبدیل به یک نخبه واقعی سرمایه گذاری در بازار بورس شوید.

یک نخبه بورس باید به علم تحلیل تکنیکال و بنیادی بازار بورس کاملا آشنا باشد و در یکی از این دو علم متخصص حرفه ای شود. در این دوره شما به خوبی هر دو دوره را در سطح عالی آموزش می بینید و در یکی از آنها به انتخاب و نوع توانایی هایتان متخصص می شوید. برخی در تحلیل تکنیکال استعداد بیشتری دارند و برخی در تحلیل تکنوفاندامنتال ( بنیادی ) اما قطعا  دانستن هر دو در هر سطحی برای نخبگان الزامی است. برای آشنایی بیشتر با این دوره جامع آموزشی می توانید به سایت خانه سرمایه مراجعه کنید.http://www.khanesarmaye.com/nokhbegan

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه سرمایه

آموزش سرمایه گذاری موفق در بازار بورس

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه