اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040559515486

موفقیت بامبوئی کتابی که کمتر از 1 ماه به چاپ سوم رسید

راز افراد موفق در تجارت اینترنتی ایران

کد: 1395040559515486

https://goo.gl/R6M9NY

، اصفهان , (اخبار رسمی): کتاب موفقیت بامبوئی نوشته محمد هلاکویی درخصوص راز موفقیت درتجارت اینترنتی ایران درکمتر از یک ماه به چاپ سوم رسید.

کتاب موفقیت بامبوئی کتابی که کمتر از 1 ماه به چاپ سوم رسید

در صورت عدم رضایت، می‌توانید کتاب را عودت و تمام مبلغ را پس بگیرید

این روزها برخی از مردم ایران از شرایط مالی و اقتصادی خود بسیار گله‌مند هستند. وضعیتی که برای برخی از افراد سوالاتی را ایجاد کرده و این افراد تمایل به بررسی و پیش‌بینی وضعیت اقتصادی در کشور دارند.این‌روزها بازار کسب‌ وکار اینترنتی بسیار داغ‌تر از گذشته شده و بسیاری از افراد به درآمد از طریق اینترنت باور دارند.

کتاب "موفقیت بامبوئی" با چنین رویکردی توسط محمد هلاکوئی تالیف شده است. کتابی که در آن سبک جدیدی از موفقیت با نام رشد بامبوئی را معرفی می‌کند. این سبک اخیرا در بسیاری از کشورهای مختلف دنیا توسط افراد موفق اجرا شده است.

در این کتاب علاوه بر بررسی وضعیت کسب‌وکار اینترنتی در ایران به شکست و موفقیت اجرای ایده‌ها پرداخته است.

این نویسنده با بسیاری از افراد موفق اینترنتی در ایران همچون دیجی‌کالا، آپارات، دیوار، بازار، آریاتندر، سامیتا، تخفیفان، محمود بشاش، دکتر روستا و .. جلسات متعددی گذاشته تا بتواند نگرش، منش و روش مشترک این افراد را در کنار ساختار موفقیت به سبک رشد بامبو به افراد علاقه مند معرفی کند.

این کتاب درکمتر از یک ماه به چاپ سوم خود رسیده است و هم‌اکنون می‌توانید از طریق وبسایت www.Bambook.ir به صورت اینترنتی این کتاب را سفارش دهید.

نویسنده این کتاب در این خصوص می‌گوید: من به شما قول می‌دهم پس از مطالعه‌ این کتاب، تحول عظیمی درنگرش و کسب و کار شما رخ دهد.در صورت عدم رضایت، می‌توانید کتاب را عودت و تمام مبلغ را پس بگیرید.

این کتاب درس‌های شگفت‌انگیزی در دنیای کسب‌ وکار، رشد فکری و موفقیت را به زبان ساده بیان می‌کند. شما در این کتاب سرگذشت جذاب و حیرت انگیز کارآفرینان موفق ایرانی در تجارت اینترنتی را خواهید خواند. اثری دلپذیر و الهام بخش، برای آنان که می‌خواهند به زبانی ساده به مفاهیمی بلند و عمیق دست یابند.

نویسنده کتاب محمد هلاکوئی افتخار حضور در تور شرکت گوگل "سیلیکون ولی" در ایالت کالیفرنیای آمریکا را داشته و او سال‌ها سابقه در حوزه وب و مشاوره در زمینه بازاریابی و فروش اینترنتی را دارد.

محمد هلاکوئی اعتقاد دارد که بسیاری از افراد موفق در تجارت و کسب و کارها خواسته یا ناخواسته از روش "موفقیت به سبک رشد بامبو " استفاده کرده‌اند و چه خوب است همه‌ علاقه‌مندان با این روش آشنا شوند.

این کتاب  در280 صفحه با کاغذ 80 گرمی و جلد گالینگور 5 رنگ  و به قیمت 28 هزار تومان  به صورت رایگان ازطریق پست ارسال می شود و درصورت عدم رضایت مبلغ قابل برگشت است. خرید کتاب و ارسال پستی رایگان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آتی نگر

این مجموعه در شهر زیبای اصفهان از سال 1381 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و در سال 1383 همگام با آغاز رشد روزافزون کاربرد اینترنت در دنیا ، به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب در دهکده جهانی متمرکز ساخت و پس از گذراندن چالش های عمده و تغییرات در ساختار مجموعه در اواسط سال 1385 مجموعه خود را به عنوان شرکت فناوری اطلاعات آتی نگر مهر به ثبت رساند و هم اکنون با یاری پروردگار بسیاری از پروژه های اینترنتی را در رزومه خود به جا گذاشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب