اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042666255601

به مناسبت روز تامین اجتماعی اجرا شد

طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان

کد: 1395042666255601

http://goo.gl/myilhB

، تهران , (اخبار رسمی): طرح ویژه بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی برای خرید سیم‌ کارت، بسته اینترنتی و مودم از طرف رایتل ارایه شد.

طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی رایتل، این اپراتور هم زمان با روز تامین اجتماعی و بهزیستی طرح فروش ویژه بیمه‌شدگا این سازمان را ارایه می‌دهد.

رایتل به‌عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی به مناسبت 25 تیر ماه، روز تامین اجتماعی و بهزیستی، به نشانه قدردانی و احترام به این خانواده بزرگ، با پیشنهادی استثنایی، شرایط ویژه‌ای را جهت استفاده ایشان از خدمات نسل‌های ارتباطی شبکه تلفن همراه (3G/4G) این اپراتور فراهم آورده است.

در این طرح متقاضیان می‌توانند با شماره بیمه مندرج در دفترچه تامین اجتماعی به مدت محدود با انتخاب و خرید هر یک از سیم‌کارت‌های رایتل از مزایای بسته آغازین آن بهره مند شود.

 بر این اساس، در طرح ویژه تامین اجتماعی سیم کارت دایمی با امکان انتخاب شماره با 50 درصد تخفیف و بسته آغازین 6 ماهه و قیمت 60 هزار تومان قابل خریداری است.

همچنین در این طرح سیم کارت اعتباری نیز با بسته ویژه 6 ماهه با قیمت 20 هزار تومان ارایه شده است.

گفتنی است متنوع ترین تخفیف‌های ارایه شده این طرح مربوط به سیم‌کارت دیتا است. علاقه‌مندان به خرید سیم‌کارت دیتا می‌توانند این سیم‌کارت را با تنوع بسته های اینترنتی 6 ماهه و یکساله با 50 درصد تخفیف خریداری کنند و در صورت تمایل به خرید سیم‌کارت‌های دیتا به همراه انواع مودم های رایتل نیز می‌توانند از 104 تا 246 هزار تومان تخفیف بهره مند شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این بسته ها به صفحه تامین اجتماعی مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایتل

رایتل در تلاش است ضمن گشودن افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فنآوری مخابراتی را از طریق خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر مردم ایران شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]