اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042666295622

با 18 درصد سود تضمینی

صندوق سرمایه گذاری کشتی شروع به کار کرد

کد: 1395042666295622

https://goo.gl/EPwRw4

، تهران , (اخبار رسمی): صندوق سرمایه گذاری کشتی ورزش ملی ایران با 18 درصد سود تضمینی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

صندوق سرمایه گذاری کشتی شروع به کار کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، "صندوق سرمایه گذاری کشتی ورزش ملی ایران " پس از طی مراحل آزمایشی اولیه  (از تاریخ سوم اردیبهشت ما 95 تاکنون )، بنا بر مصوبه  هیات رییسه فدراسیون کشتی ( مورخ 23/04/95) ، فعالیت گسترده خود را برای جذب سرمایه گذاری  عموم مردم کشور، به ویژه علاقمندان به کشتی ، آغاز نمود.

این صندوق ، اولین صندوق  سرمایه گذاری در کشور است که علاوه بر پوشش فعالیت های نیکوکارانه ، دارای ضمانت سود معادل 18 درصد  نیز می باشد . علاقمندان به خرید واحدهای سرمایه گذاری  در این صندوق می توانند  از مزایای سود های تضمینی، با نرخ های مناسب، بهره مند گردند.

نرخ سود  تضمین شده  در صندوق کشتی ،سالانه معادل 18 در صد  است . این صندوق  ضامن سود آوری  و نقد شوندگی نیزدارد . "ضامن سود آوری"  صندوق "بانک پاسارگاد" ، و ضامن "نقد شوندگی "آن ، شرکت "تامین سرمایه سپهر" است . مدیریت  صندوق برعهده شرکت" سبد گردان کاریزما " (اولین و بزرگترین شرکت سبد گردان کشور) ، حسابرسی آن برعهده موسسه " تدوین و همکاران" ، و متولی گری آن برعهده موسسه حسابرسی "آزمون پرداز – ایران مشهود" ، که هر دو از بزرگترین و معتبرترین موسسات حسابرسی کشور هستند ، می باشد .
باید توجه داشت سود تضمینی صرفاً به سرمایه گذارانی تعلق  می گیرد  که در واحدهای سرمایه گذاری با دریافت بخشی از سود ( واحدهای سرمایه گذاری نوع سوم ) سرمایه گذاری  کرده باشند. به عبارت دیگر ، وجوه دریافتی از سرمایه گذاری در این صندوق ، به صورت های ذیل در حساب صندوق ثبت می شود :
الف: واحدهای سرمایه گذاری نوع اول :
در این حالت با نظر سرمایه گذار ( یا به عبارت بهتر نیکوکار ) ، وجوه دریافت شده مستقیماً به نام فدراسیون کشتی ثبت شده و سرمایه گذار نیکوکار ، کل وجوه ( اصل سرمایه و منافع آن) را به فدراسیون کشتی می بخشد.
ب: واحدهای  سرمایه گذاری نوع دوم : در این حالت  با نظر سرمایه گذارنیکوکار، برابر اصل وجوه  دریافت شده به نام سرمایه گذار واحد  صادر می شود . اما منافعی که از این واحدها ایجاد می شود به فدراسیون کشتی تعلق می گیرد . به عبارت دیگر  در این حالت ، اصل برای نیکوکار  حفظ ، و منافع بخشیده می شود .
ج :واحدهای سرمایه گذاری نوع سوم : در این حالت واحدها به نام سرمایه گذار صادر می شود .اصل به علاوه 18 درصد سود (که در این صندوق این سود توسط بانک پاسارگاد تضمین  شده است ) ، متعلق به سرمایه گذار نیکوکاراست ، و چنانچه سود صندوق بیش از این شود ، مابقی آن متعلق به فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

کشتی در ایران یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها ست و ریشه در تاریخ و سنت‌های ایرانی دارد به طوری‌که معمولاً به عنوان ورزش ملی ایران از آن یاد می‌شود. کشتی از دوران باستان در ایران تمرین می‌شده و در میان سبک‌های گوناگون ملی و محلی کشتی پهلوانی فراگیرترین سبک آن بوده‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش