اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050168895601

با هدایای ویژه و در شهر مشهد صورت گرفت

افتتاح مرکز فروش محصولات و خدمات رایتل

کد: 1395050168895601

http://goo.gl/5ug8PZ

، تهران , (اخبار رسمی): جهت رفاه هر چه بیشتر هموطنان، در شهر مشهد مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در این شهر افتتاح شد.

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل

به گزارش روابط عمومی رایتل، دومین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه در استان خراسان رضوی و در شهر مشهد افتتاح شد.

بنابراین گزارش، این مرکز که در خیابان دانشگاه روبروی سینما هویزه راه اندازی شده است، تمامی محصولات و سرویس‌های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم ­کارت رایتل، انواع بسته های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس، تعویض سیم­کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعالسازی سیم‌کارت در این مرکز امکان پذیر است.

گفتنی است همزمان با افتتاح این مرکز، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام کرده است.

در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 30 تیرماه تا یکم مرداد ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می­ توانند از بسته های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌ کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره­ مند ­شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم ­کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از 75 درصد تخفیف در قیمت این سیم‌ کارت­‌ها بهره مند می شوند.

شایان ذکر است این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده مشهد قابل اجرا است و به هر فرد حداکثر 2 سیم­ کارت اعتباری با 75 درصد تخفیف ارایه می شود.

گفتنی است ساعت کاری دومین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات مشهد تمام روزهای هفته از ساعت 8 تا 22:30 است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایتل

رایتل در تلاش است ضمن گشودن افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فنآوری مخابراتی را از طریق خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر مردم ایران شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]