اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050269315675

دردومین کارگاه هفدهمین هم اندیشی مدیران منابع انسانی مطرح شد

چشم انداز روشن صنعت دارو درایران

کد: 1395050269315675

http://goo.gl/Ej2aUm

، تهران , (اخبار رسمی): دومین کارگاه هفدهمین هم اندیشی مدیران منابع انسانی به همت مدیریت واحد سرمایه های انسانی تیپیکو با سخنرانی پروفسور سیدصدرالدین نجاتی گیلانی برگزار شد.

پروفسور سیدصدرالدین نجاتی گیلانی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO)، این سمینار روز سه شنبه 29 تیر ماه سال جاری و در محل سالن همایش های شرکت کارخانجات داروپخش برگزار شد.

پروفسور نجاتی مباحث خود را با عنوان "دیدگاه جدید برای رشد و توسعه در شرایط فرا رقابتی" آغاز کرد. وی در ادامه افزود: "صنعت دارو" یکی از کلیدی ترین صنایع است، می توان بازار و آینده این صنعت را بسیار موفق و بزرگ ارزیابی کرد و موقعیت های عالی را در آن تشخیص داد.

نجاتی سپس با تشریح و اشاره به موقعیت صنایع مختلف در پنج سال آینده ایران، و مثال آوردن از تحولات پیش رو، چشم انداز صنایع دارویی را بسیار موفق ارزیابی کرد.

بر اساس این گزارش توسعه اقتصادی، توسعه صنعتی و توسعه فهم اجتماعی از دیگر مباحث قابل اشاره پروفسور نجاتی بود. او گفت: شرکت های ایرانی در چهار دهه اخیر، بیشتر از تورم سود می بردند، و بسیاری از آن ها موفقیت شان، برخاسته از تفاضل تورم با سود وام های بانکی شان بود! اما با وضعیتی که فعلا در حال شکل گیری است، ممکن است به حال و روز بدی گرفتار شوند و چشم شان به دستان دولت باشد تا نجات شان دهد! پروفسور نجاتی با تشریح دگرگونی ها در چارچوب بهبود قدم به قدم محیط، به ریسک پذیری و شجاعت ایرانیان در زمان جنگ اشاراتی کرد، اما ریسک پذیری ایرانیان در سازمان های تجاری را ضعیف خواند. او گفت: امروزه رابطه بده و بستان با مشتریان قدیمی مان، در قالب مشتری مداری تا حدی ایجاد شده است، اما خدماتی که ارائه می دهیم بهبود نیافته که هیچ، بلکه عقبگرد هم کرده ایم و این خطرناک است؛ زیرا رقیبان خارجی وارد کارزار و بازار شده اند و اگر نجنبیم ممکن است شرکت های ما آسیب ببینند، در حالی که من می گویم ما 37 سال در تحریم بودیم و با تبعات آن مقابله کردیم، الان چرا باید از چیزی بترسیم که پیشتر بر آن غلبه داشتیم!؟ ما فقط باید بدانیم که بیش از پیش در کنترل هستیم و بایستی ضمن بهبود کالا و به روز کردن تکنولوژی مان، به بهبود نیروی انسانی هم همت گماریم.

وی همچنین با ذکر چند مثال گفت: ما بدنبال تحول مثبت و سازنده هستیم، اما باید ابتدا تحول را در تفکر مدیران ارشدمان ایجاد کنیم. حداقل سه ماه قبل از آغاز تحول، باید فکر راهبران و ساختارهای ما متحول شود. ما، هم به رهبران و هم به مدیران، آن هم در کنار هم نیازمندیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO)

شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) در سال 1382 در راستای مدیریت استراتژیک شرکت های دارویی متعلق به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) که سابقه برخی از آنها به بیش از نیم قرن می رسد تأسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش