اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050571465382

با حکم شورای عالی بورس

فطانت از سازمان بورس رفت

کد: 1395050571465382

https://goo.gl/18KfEx

، تهران , (اخبار رسمی): شورای عالی بورس ضمن پذیرش استعفای محمد فطانت، به اتفاق آرا شاپور محمدی را به عنوان رییس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار انتخاب کرد.

فطانت

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی سازمان بورس اوراق و بهادار، عصر امروز (سه شنبه) شورای عالی بورس و اوراق بهادار با حضور اعضاء و به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی تشکیل جلسه داد.

در این جلسه ضمن معرفی آقایان سید عباس موسویان، محمد طالبی، سعدی و محسنی به عنوان اعضای جدید شورا از زحمات آقایان پورابراهیمی، زالی، مقدسیان و خانم فقیه نصیری به عنوان اعضای سابق که دوره عضویتشان به پایان رسید، تقدیر شد.

این گزارش می افزاید، شورا، با استعفای محمد فطانت، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار را پس از استماع توضیحات وی به دلیل عارضه قلبی و عدم قبول مسئولیت برای دوره های آتی، ضمن تشکر از خدمات و زحمات ارزنده وی در دوره تصدی خود، موافقت و برای ایشان آرزوی سلامتی کرد.

بر پایه این گزارش، در ادامه شاپور محمدی به عنوان گزینه پیشنهادی هیت مدیره جدید، به عنوان گزینه نهایی ریاست سازمان بورس به شورا معرفی و به اتفاق آرا از سوی اعضا به عنوان رییس جدید سازمان  بورس و اوراق بهادار انتخاب شد.

محمد فطانت که طی ماههای اخیر چند بار استعفای خود را تقدیم وزیر اقتصاد کرده بود، هم اکنون با حکم طیب نیا به عنوان مشاور وی منصوب شد.

همچنین لازم به توضیح است که اعضای جدید هیت مدیره سازمان بورس اوراق بهادار شامل آقایان شاپور محمدی، حسن امیری، سعید فلاح پور، علی سعیدی و احمد عراقچی توسط شورای عالی بورس منصوب شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بورس و اوراق بهادار

هیئت وزیران در جلسه 14/12/1384 بنا به پیشنهاد شورای عالی بورس و اوراق بهادار و به استناد تبصره ماده (5) قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران – مصوب 1384- اساسنامه سازمان بورس و اوراق بهادار را تصویب نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه