اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050672211492

استارت آپ نیک پرینت من #بین_خطوط می رانم را سراسری کرد

چاپ رایگان برچسب های یک کمپین مردمی

کد: 1395050672211492

https://goo.gl/k1K4QE

، تهران , (اخبار رسمی): نیک پرینت، سامانه آنلاین سفارش چاپ، با چاپ و توزیع رایگان هزاران برچسب کمپین مردمی من #بین_خطوط می رانم، به عنوان یک پیشرو در آن مشارکت کرده است.

استارتاپ نیک پرینت، هزاران برچسب رایگان من #بین_خطوط می رانم، را چاپ و توزیع کرده است

نیک پرینت با چاپ و توزیع رایگان هزاران برچسب کمپین من #بین_خطوط می رانم، به عنوان یک پیشرو در آن مشارکت کرد

حتما بسیاری از شما این روزها درباره کمپین خط شنیده اید. این کمپین از کاربران می خواهد که برچسب من #بین_خطوط میرانم، را پشت خودروهایشان نصب کنند و با این کار هم خود و هم دیگران را به رانندگی درست و بین خطوط تشویق کنند.اما در کنار این مشارکت مردمی، شرکت هایی نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در این کمپین مشارکت کرده اند که نیک پرینت، یکی از آنهاست.

این کار موجی را در شبکه های اجتماعی نیز به راه انداخته است و مردم عکس های خود را با این برچسب به اشتراک می گذارند تا مروج فرهنگ رانندگی صحیحی در کشور باشند.

نیکو نیکنام، مدیر عامل و بنیانگذار نیک پرینت در مورد اهمیت این کمپین می گوید:بر اساس مطالعات ما به طور متوسط 10 درصد از کل تصادفات رانندگی به علت عدم حرکت بین خطوط رخ می‌دهد که این رقم قابل توجهی است. بنابراین حرکت بین خطوط احتمال وقوع تصادف را کاهش می‌دهد، قانونی وجود دارد که دو خط موازی هیچ‌گاه به یکدیگر نمی‌رسند، گویا در ترافیک هم این نکته صحیح است، دو خودرو که بین خطوط حرکت می‌کنند هیچ گاه با یکدیگر تصادف نخواهند کرد و صد البته با سرعت بیشتری هم به حرکت خود ادامه می‌دهند.

وی در زمینه فعالیت های نیک پرینت و دلایل مشارکت آن در این کمپین افزود:نیک پرینت یک وب سایت ساده سفارش آنلاین چاپ است که شما می توانید فایل چاپی خودتان را به سادگی در آن آپلود کرده و برای چاپ به ما سفارش دهید. حوزه اصلی فعالیت ما چاپ است و وقتی راجع به این کمپین شنیدم اولین فکری که کردم این بود که نیک پرینت چگونه می تواند در راستای مسئولیت های اجتماعی خودبه ترویج فرهنگ رانندگی درست و بین خطوط کمک کند.

نیکنام ادامه داد: در همین جهت تصمیم گرفتیم با چاپ برچسب های این کمپین و توزیع رایگان آن بین مردم، ما هم به سهم خودمان تا جای ممکن باعث اصلاح در فرهنگ ترافیکی جامعه شویم.

به گفته مدیر عامل و بنیانگذار نیک پرینت البته هیچ یک از ما فکر نمی‌کردیم استقبال از این برچسب ها تا به این حد بالا باشد. در عرض کمتر از چند روز تمام برچسب های رایگان نیک پرینت تمام شد. استقبال خوبی نیز میان کاربران دیگر شهرها بود تا این کمپین را در شهرهای خود گسترش دهند، از همین رو ما رایگان برچسب های بین خطوط را برای علاقه مندان در این شهرها پست کردیم تا با کمک هم این کمیپن را در سرتاسر کشور گسترش دهیم.   

گفتنی است علاقمندان برای تهیه این برچسب ها و اطلاعات بیشتر در مورد نیک پرینت، می توانند از طریق این لینک به وب سایت آن، مراجعه یا با شماره  88285343-021  تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت نیک پرینت

نیک‌پرینت یک سرویس طراحی آنلاین و سفارش سادۀ چاپ است. اشخاص، فریلنسرها و کسب‌وکارهای کوچک به دو شیوه می‌توانند از نیک‌پرینت استفاده کنند. آنها می‌توانند فایل آماده خود برای چاپ به نیک‌پرینت بسپارند یا با شخصی‌سازی طرح‌های آماده نیک‌پرینت در قسمت طراحی آنلاین که به زودی راه‌اندازی می‌شود، طرح مورد نظر خود را ایجاد کرده و چاپ آن را سفارش دهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | رسانه‌ها