اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050772605575

حسن زاده:

تعلیق حکم رحمتی برابرآیین نامه انضباطی بود

کد: 1395050772605575

http://goo.gl/5TPJxs

، تهران , (اخبار رسمی): طبق آیین نامه انضباطی اگر فردی با محرومیت و جریمه نقدی همزمان با هم محکوم شود، پس از سپری کردن نیمی از محرومیت و پرداخت جریمه نقدی، فرد این حق را دارد که تقاضای تعلیق نصف محرومیت باقی مانده را کند.

تعلیق حکم رحمتی برابرآیین نامه انضباطی بود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده –رئیس کمیته انضباطی گفت: در مورد سید مهدی رحمتی نیز، وی یک جلسه از دو جلسه محرومیت خود را سپری کرده و پس از پرداخت ده میلیون تومان جریمه نقدی امروز، تقاضای خود را برای تعلیق یک جلسه باقی مانده به فدراسیون ارائه داده است.
وی در ادامه بیان کرد: این حق برای همه وجود دارد که این درخواست را ارائه دهند و در چنین مواقعی کمیته انضباطی اگر نصف محرومیت، سپری شده باشد و جریمه نیز پرداخت شود متقاضی تعلیق ضمن ابراز ندامت و پشیمانی متعهد می شود در آینده مرتکب تخلفی نشود و همچنین سابقه ای هم نداشته باشد. کمیته انضباطی می تواند باقی مانده محرومیت را تعلیق کند.
رئیس کمیته انضباطی با اشاره به اینکه رحمتی تمام این شرایط را گذرانده است، گفت: این بازیکن تمامی موارد فوق را گذرانده و همکارانم در کمیته انضباطی به صورت قانونی یک جلسه محرومیت باقی مانده وی را فعلا معلق کرده اند و اگر در آینده تخلفی از این بازیکن دیده شود، یک جلسه حتما به همراه تنبیهات جدید اعمال خواهد شد.
حسن زاده در ادامه افزود: در رکن قضایی فدراسیون، محرومیت تیم استقلال و محرومیت رحمتی را علیرغم همه فشارها اجرا کردیم و امروز نیز کمیته انضباطی مطابق مقررات محرومیت رحمتی را معلق اعلام کرده است. البته همواره اینگونه است هر زمانی ما فردی را محروم می کنیم و یا محرومیتی را تعلیق می کنیم، افرادی که این رای را به نفع خود نمی بینند شروع به جوسازی می کنند.
وی ادامه داد: برای ما مهم این است که لازم دیدیم تنبیه کنیم و آن را قاطعانه آن را اجرا کنیم و هر زمان فردی مطابق مقررات انضباطی فیفا و فدراسیون درخواست تعلیق کند و آن درخواست شرایط قانونی داشت، می توانیم باقی مانده محرومیت را تعلیق کنیم. حال اگر محروم کردن افراد و یا صدور حکم تعلیق برخی افراد با نارضایتی مواجه می شود، این موضوعی است که همیشه بوده است.
رئیس کمیته انضباطی افزود: در شروع لیگ برتر در فصل جدید برخی رسانه ها و هواداران استقلال حتی برخی از مقامات این تیم بدون تماشاگر بودن مسابقه و محرومیت رحمتی را قبول نمی کردند و آن را سختگیرانه می دانستند، اما ما قاطعانه رای خود را اجرا کردیم.
وی در پایان گفت: حال اگر یک جلسه باقی مانده فعلا با تصمیم قانونی اجرا نمی کنیم، مسلما عده ای دیگر آن را منطقی نمی دانند. معمولا هر حکمی آثاری دارد که به نفع یا ضرر تیم ها خواهد بود اما این امر موجب نمی شود با هر قیمتی که حکم انضباطی را به ضرر خودش دید علیه رکن قضایی و فدراسیون جو سازی کند. امیدوارم از این پس افراد با انصاف و واقع بینی نسبت به احکام این کمیته انضباطی اظهار نظر کنند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش