اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050972805382

رییس جدید سازمان بورس اولین برنامه خود را اعلام کرد

توسعه همه جانبه بازار سرمایه

کد: 1395050972805382

http://goo.gl/SR0PGd

، تهران , (اخبار رسمی): رییس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن رد هرگونه ادعا در خصوص توجه ویژه و خاص به یک نوع ابزار یا بازار، توسعه همه جانبه بازار سرمایه را دستور کار خود خواند.

توسعه همه جانبه بازار سرمایه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار، آخرین روز هفته گذشته پس از معارفه دکتر شاپور محمدی به عنوان سومین رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، رییس جدید سازمان، اتاق خود را از رییس سابق تحویل گرفت که نخستین گفتگوی ما در آستانه ورود به این اتاق انجام گیرد.

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در پاسخ به پرسشی درباره گمانه زنی برخی فعالان بازار سرمایه در خصوص توجه خاص و ویژه دولت به تقویت بازار بدهی با هدف کاهش دیون و بدهی های دولتی و مأموریت دکتر محمدی برای تقویت این ابزار، ضمن رد این ادعا گفت: به همه ابزارهای بازار سرمایه حتماً توجه خواهیم داشت و مأموریتی برای تقویت یک ابزار یا بازار و رها کردن سایر بخش ها در بازار سرمایه نه وجود دارد و نه منطقی است.

وی با تأکید بر اینکه همه ابزارهای بازار سرمایه باید با قوت و قدرت توسعه پیدا کنند، اظهار داشت: قطعاً پیگیری ابزارهای مختلف از جمله اختیار معامله، اوراق سلف موازی استاندارد، مشتقات سهام، انواع افزایش سرمایه ها، انواع اوراق از جمله MBS، ABS در کنار اوراق بدهی دولتی مورد توجه است و هیچ گونه نگاه خاص و ویژه به یک ابزار یا بازار وجود ندارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بورس و اوراق بهادار

هیئت وزیران در جلسه 14/12/1384 بنا به پیشنهاد شورای عالی بورس و اوراق بهادار و به استناد تبصره ماده (5) قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران – مصوب 1384- اساسنامه سازمان بورس و اوراق بهادار را تصویب نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه