فدراسیون فوتبال ایران درباره یک خبر توضیح داد

موافقت ایتالیا با دیدار درون اردویی

کد: 1395050972845575

http://goo.gl/yie1RE

، تهران , (اخبار رسمی): به دنبال درج برخی اخبار در خصوص تماس فدراسیون فوتبال با باشگاه های ایتالیایی، فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای صادر کرد.

فدراسیون فوتبال تکذیب کرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال،  به دنبال درج برخی اخبار در خصوص تماس فدراسیون فوتبال با باشگاه های ایتالیایی، برای دیدار تدارکاتی با تیم ملی، فدراسیون فوتبال ضمن رد و تکذیب این تماس ها اعلام می دارد که به دنبال انعقاد تفاهم نامه دو فدراسیون فوتبال ایران و ایتالیا، فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامه به فدراسیون ایتالیا درخواست خود را برای برگزاری اردو در این کشور و انجام دو دیدار درون اردویی با باشگاه های این کشور ارسال کرده و فدراسیون فوتبال ایتالیا ضمن موافقت با این درخواست، هماهنگی های لازم برای این دو دیدار را انجام داده است.
کلیه این اقدامات پیش از این صورت پذیرفته و فدراسیون فوتبال ایران هیچ گونه تماسی برای برگزاری دیدار دوستانه را به صورت مستقیم برای باشگاه های ایتالیایی ارسال نکرده است.
بر همین اساس فدراسیون فوتبال از همه رسانه هایی که همواره در کنار تیم ملی بوده و این تیم را مورد حمایت خود قرار داده اند، انتظار دارد در شرایط فعلی و با توجه به اینکه رقابتهای مهم مقدماتی جام جهانی در پیش است، از درج اخبار بدون منبع و اخباری که موجب تضعیف جایگاه تیم ملی می شود، خود داری کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.