اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051073565777

در سال 2016 به انتخاب خوانندگان مجله PSI معرفی شد

Darkfighter PTZ برترین دوربین مداربسته

کد: 1395051073565777

https://goo.gl/vTJXJq

، کرج , (اخبار رسمی): در سال 2016 خوانندگان مجله PSI جایزه مقام محصول برتر سال 2016 در شاخه سیستم های نظارت تصویری(CCTV) را به دوربین مداربسته Darkfighter PTZ شرکت Hikvision اهدا کردند .

بهترین دوربین مداربسته سال 2016 از دید خوانندگان مجله PSI

مجله امنیتی PSI در انگلیس هر ساله براساس رای کاربران در شاخه های متعددی اقدام به انتخاب و اهدای جوایز در صنعت امنیتی می کند.

شرکت Hikvision این جایزه را برای دوربین مداربسته Darkfighter PTZ کسب کرده است. محصولی با قابلیت تصویربرداری عالی در نور فوق العاده کم که قادر است تصاویری بسیار واضح و رنگی در شدت نور حداقلی 0٫02 لوکس را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین این دوربین مداربسته قادر است در شدت نور 0٫0002 لوکس نیز بدون نیاز به منبع نور مجزایی تصاویر سیاه سفید قابل قبولی ارائه دهد که باعث می شود در رقابت با رقبای خود موفق باشد.

بهترین در صنعت CCTV

مجله صنعت امنیتی انگلیس با نام PSI هر ساله جایزه هایی را در بخشهای مختلف این صنعت به محصولات و عرضه کننده های برتر که از طریق رای خواننده ها انتخاب می شوند اهدا می نماید. به گفته Andy Clutton ویراستار مجله PSI، بیش از 1000 کاندید در 8 حوزه صنعت امنیتی سال 2016 در این رقابت شرکت داشتند.

مدیر بازاریابی بین المللی Hikvision، Keen Yao اعلام کرد که شرکت Hikvison از کسب این مقام بسیار خوشحال است:
ما از کسب جایزه منتخب خوانندگان مجله محبوب و محترم PSI بسیار شگفت زده شدیم. ما معتقدیم دوربین مداربسته Darkfighter PTZ عملکرد ، ویژگی ها و توانمندی های خیلی خوبی ارائه می نماید و مفتخریم که خوانندگان مجله PSI نیز با ما هم عقیده اند.

عملکرد برتر

این سری دوربین مداربسته Darkfighter که در دسته دوربین های مداربسته PTZ قرار دارد دارای زوم اپتیکال 36X، چیپ ست CMOS با فناوری اسکن پیشرفته و رزولوشن Full HD (2MP) است. این دوربین مداربسته مجهز به سیستم نور IR با برد 200 متر و تکنولوژی دید در تاریکی مطلق و ویژگی EIS(تثبیت کننده تصویر الکترونیکی)، 120dB WDR، DNR سه بعدی  و استاندارد IP66 برای کار در فضای آزاد طراحی شده است. همچنین این محصول مجهز به تکنولوژی تشخیص و ردیابی هوشمند برای بهبود کیفیت تصاویر و تسهیل کارکرد و ضبط تصاویر ویدئویی Full HD با رزولوشن 1920*1080 با نرخ 30 فریم درثانیه است.

نتایج در دنیای واقعی

در northwest انگلیس این دوربین مداربسته Hikvision نتایج بسیار خوبی برای شهر Salford بهمراه داشته است. پیش از این تمام دوربینهای مداربسته ای که مورد استفاده قرار می گرفت نمی توانستند در تمام طول روز و شب تصاویر مناسبی داشته باشند و در ساعات پایانی شب تصاویر نامناسبی داشتند. اما با نصب دوربین مداربسته Darkfighter PTZ در Eccles Town Centre که کانون تحولات است، مشکل بخوبی برطرف شد.

David Lancaster معاون شهردار شهر Salford می گوید : وضوح تصاویر دوربین مداربسته جدید Darkfighter ما را شگفت زده کرد. این دوربینها شب را به روز تبدیل می کنند و تصاویر بسیار واضحی می دهند که فوق العاده کمک کننده خواهند بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

البرزی ها

مرکز تخصصی تبلیغات و بازاریابی مجری سیستم های حفاظتی و نظارتی طراحی سایت و برنامه نویسی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی