اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051073575575

حسن زاده:

بازیکن حرفه‌ای رفتارتوام بانزاکت داشته باشد

کد: 1395051073575575

https://goo.gl/RrgteC

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: انتظار ما از بازیکنی مثل سید جلال حسینی این است که رفتاری توام با نزاکت داشته باشد.

بازیکن حرفه‌ای رفتارتوام بانزاکت داشته باشد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: ما علم غیب نداریم که چه فردی از کدام باشگاه طلب دارد؟ اینکه بازیکنی قبل از تسلیم شکایت و دادخواست و همچنین قبل از ارائه مستندات و هزینه دادرسی، انتظار معجزه دارد، جای تعجب است.
وی افزود: اگر سید جلال حسینی، دادخواست کامل خود را تسلیم رکن قضایی و نواقص را برطرف و در نهایت هزینه دادرسی را پرداخت کند، قطعا پرونده در جریان رسیدگی قرار می گیرد و مسلما وقت رسیدگی به طرفین ابلاغ می شود. ضمن اینکه باشگاه طرف دعوی او هم فرصت دفاع پیدا خواهد کرد و کمیته انضباطی پس از بررسی اظهارات طرفین، رای خود را صادر می کند.
رئیس کمیته انضباطی ادامه داد: این موضوع قطعا زمان بر است و این چرخه زمانی در پرونده های حقوقی برای همه پرونده های مشابه وجود دارد. اینکه حسینی در همان روزی که با یک شکایت به فدراسیون مراجعه کرده، انتظار دارد بدون تشریفات دادرسی و بدون رسیدگی فورا حکم صادر کنیم؛ این انتظار درست و منطقی نیست.
 وی در پایان گفت: باید بگویم تعجب می کنم. در خصوص اظهار نظر این بازیکن در خصوص کمیته انضباطی و انتظار غیر معقول او، فقط باید بگویم متاسفم. چون لازم است بازیکنان حرفه ای فوتبال حداقل اطلاعات را در خصوص نحوه مراجعه به رکن قضایی بدانند. اما زمانی که بازیکن ملی پوش اطلاعاتی درباه چرخه قضایی ندارد، فقط همین قدر می گویم سید جلال حسینی باید در مصاحبه با رسانه ها متوجه صحبت های خود باشد. برای ما فرقی نمی کند پرونده مربوط به چه بازیکن و چه باشگاهی است.
در این زمینه سایت فدراسیون فوتبال این توضیح را اضافه می کند که اداره مالیات قراردادهای منعقده میان بازیکن و باشگاه را ملاک قرار می دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش