کد: 1395051376385622

گزارش اتحادیه جهانی کشتی از المپیک ریو

کد: 1395051376385622

http://goo.gl/slGYTn

، تهران , (اخبار رسمی): سایت اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به بررسی وضعیت برخی از مدال آوران المپیک 2012 لندن در رقابت های 2016 برزیل پرداخت.

گزارش اتحادیه جهانی کشتی از المپیک ریو

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این گزارش آمده است: امید نوروزی که در المپیک 2012 به مدال طلا رسید در ریو به یک وزن بالاتر آمده است و اسلام بک آلبی اف روس قهرمان المپیک و جهان همراه با وی در المپیک 2016 به میدان می رود.

نوروزی در مسابقات جهانی 2014 در دیدار فینال مقابل داور استفانک صربستانی باخت در حالی که آلبیف، ریو هان سو از کره جنوبی و فرانک استابلر از دیگر شانس های کسب مدال این وزن هستند.
 در وزن 98 کیلوگرم قاسم رضایی که دو مدال برنز و نقره را در رقابت های جهانی سال 2013 و 2014 را در کارنامه دارد، مقابل آرتور الکسانیان ارمنستانی شکست خورده است اما رضایی مدال طلای المپیک و الکسانیان صاحب مدال برنز المپیک لندن را در کارنامه دارند.
 در وزن 75 کیلوگرم رومن ولاسوف روس قهرمان المپیک لندن و کیم هیون وو از کره جنوبی می توانند رقابت های نزدیکی را در کنار آرسن جلفالکیان ارمنی، سلجوق جبی ترک و مارک مادسن دانمارکی داشته باشند.
در وزن 85 کیلوگرم نیز ژان بلنیوک اوکراینی قهرمان جهان در کنار سامان طهماسبی شانس دارند و نباید از کنار نام چاکوتادزه که جایگزین میشین قهرمان المپیک آتن شده است به سادگی گذشت.
در این گزارش همچنین به شانس بالای حمید سوریان و میخاین لوپز در اوزان 59 و 130 کیلوگرم نیز اشاره شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

کشتی در ایران یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها ست و ریشه در تاریخ و سنت‌های ایرانی دارد به طوری‌که معمولاً به عنوان ورزش ملی ایران از آن یاد می‌شود. کشتی از دوران باستان در ایران تمرین می‌شده و در میان سبک‌های گوناگون ملی و محلی کشتی پهلوانی فراگیرترین سبک آن بوده‌است.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.