اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052382625458

امتیاز ویژه تامین اجتماعی به خوش حساب ها

کد: 1395052382625458

http://goo.gl/wuqitP

، (اخبار رسمی): طرح وی‌آی‌پی ویژه کارفرمایان خوش حساب در شعبه 17 تامین اجتماعی تهران بزرگ رونمایی شد.

امتیاز ویژه تامین اجتماعی به خوش حساب ها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ناهید حیدری، مدیر کل تامین ‌اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: طی سه سال گذشته اقدامات خوب و شایسته‌ای در راستای بهینه‌سازی خدمات در این سازمان انجام گرفته است و خدمات زیربنایی آن با توجه به تاکیدات مدیر عامل سازمان در بهره‌گیری از آی.تی در زمینه‌های مختلف کاری و ماموریتی با تلاش همکاران ستادی و ایجاد کارگروه‌های تخصصی مهیا شد.
حیدری گفت: هدف سازمان از حرکت به سمت خدمات آی.تی؛ افزایش رضایتمندی کارگران و کارفرمایان است و تلاش سازمان بر آن است تا خدمات الکترونیکی را نهادینه کند.
وی به طرح S.S.N اشاره و آن را انقلابی بزرگ در سازمان عنوان کرد و افزود: اگر امروز شاهد آن هستیم که ابلاغ‌های کارفرمایی و صورت‌حساب‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، فقط به خاطر خواسته‌ها و مطالبات کارفرمایان و کارگران محقق شده است، به طوری‌که به عنوان نمونه در حال حاضر افراد می‌توانند از طریق تلفن همراه حق بیمه خود را پرداخت کنند.
حیدری افزود: در بحث بهینه ارائه نحوه خدمات چند طرح در دست اقدام است که دو طرح آن در هفته های اخیر رونمایی شد. حذف پرونده‌های کاغذی در دستور کار سازمان قرار دارد که این طرح در شعبه 25 رونمایی شد و بیش از 70درصد پرونده‌های این شعبه الکترونیکی شده و بالغ بر یک میلیون و 600 ورقه تولید نسخ الکترونیکی در این شعبه انجام شده و بیمه‌شده هنگام مراجعه به شعبه از طریق اطلاعات موجود در سیستم می‌تواند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کند.
وی اظهار امیدواری کرد که گام بعدی، الکترونیکی کردن پرونده‌های مطالباتی و درآمدی است تا دیگر چیزی به عنوان نسخ کاغذی در شعب وجود نداشته باشد.
حیدری تصریح کرد: بسیاری از این‌گونه اقدامات در راستای بهنیه‌سازی خدمات رونمایی شده است و در حال حاضر  در سطح استان‌ها و کشور بیش از 99درصد لیست‌هایی که ماهیت دریافت الکترونیکی دارند، از این طریق دریافت می‌شوند.
مدیر کل تامین‌ اجتماعی غرب تهران ادامه داد: سازمان همگام با بهینه‌سازی خدمات در راستای بهینه‌سازی نحوه ارائه خدمات نیز تولید فکر کرده است تا مطالبات ذینفعان سازمان را مهیا سازد که در این زمینه می‌توان به طرح خدمات نوین اشاره کرد. طرح خدمات نوین در دو شعبه پرتردد تهران از جمله شعبه 28 رونمایی شد.
وی افزود: تعدد امور و فرایندهای تخصصی در هر یک از واحدهای سازمان متنوع و انبوه است و بیمه‌شده وقت زیادی را برای دریافت خدمات مورد نیاز خود در شعبه صرف می‌کند، اما در حال حاضر با برنامه‌ریزی‌هایی انجام‌شده صرف زمان به حداقل رسیده و در طرح خدمات نوین، فرد در یک باجه خدمات خود را در کمترین زمان ممکن دریافت می‌کند.
حیدری به طرح ویژه‌گرایی برای کارفرمایان خوش‌حساب اشاره کرد و گفت: این طرح کاملا پایه و اساس علمی داشته که مشارکت کارفرمایان را در نحوه ارائه خدمات محقق می‌سازد. 
وی ادامه داد: با توجه به خواسته‌های کارفرمایان واحد وی‌.آی.پی مخصوص کارفرمایان خوش‌‎حساب در شعب 17 و 1 ایجاد شده است تا بتوانند در زمان‌های پرتردد و شلوغی مراجعه‌کنندگان در کمترین زمان ممکن خدمات و مطالبات خود را دریافت کنند. 
مدیر کل تامین‌اجتماعی غرب تهران بزرگ افزود: در واحد وی.آی.پی نمایندگان متخصص و با اخلاق از واحد نامنویسی، مستمری، درآمد و امور بیمه‌شدگان حضور دارند و مشغول ارائه خدمت به کارفرمایان هستند و از آنجایی‌که کارفرمایان خوش‌حساب، سازمان را در ایفای تعهدات به موقع خود یاری می‌رسانند، بنابراین سعی کرده‌ایم تا شرایطی ویژه برای آنها فراهم شود. 
وی افزود: در وی.آی.پی بخش نظرسنجی نیز فعال شده است تا در خصوص نحوه ارائه خدمات از نظرات کارفرمایان استفاده شود.
حیدری افزود: این طرح در حکم نهالی است که ریشه دوانیدن آن به مشارکت کارفرمایان که همانا صاحبان اصلی صندوق هستند، بستگی دارد و امیدواریم با همکاری و مشارکت فعالانه آن‌ها این طرح را در سایر شعب نیز راه‌اندازی کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی دارای وظایف عمده در دو بخش بیمه ای و درمانی می باشد که برای اجرای وظایف خود دارای تشکیلات مرکزی و واحدها، شعب و نمایندگی‌هاو مراکز درمانی و بیمارستانی ،کلینیک ،پلی کلینیک و دی کلینیک در تهران و شهرستانها می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی