اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052788675827

انوشیروانی:

آیان نخواست ایران سومین طلا را بگیرد

کد: 1395052788675827

http://goo.gl/BBRtWS

، تهران , (اخبار رسمی): سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری ایران پس از ناکامی بهداد سلیمی در کسب مدال، نسبت به عملکرد رییس فدراسیون جهانی این رشته و ناداوری‌ها به شدت اعتراض کرد.

آیان نخواست ایران سومین طلا را بگیرد

به گزارش اخباررسمی و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک ایران، سجاد انوشیروانی که به شدت از ناکامی بهداد سلیمی در کسب مدال المپیک ناراحت و از ناداوری‌ها عصبانی بود، گفت: خودتان دیدید که چه اتفاقی افتاد. من درخواست ویدئو چک هم دادم اما قبول نکردند. احساسم این است که علنا حق ما را خوردند. دو نفر در هیات ژوری از آسیا اینجا نشسته‌اند، یک آقا و یک خانم که حق ما را آشکارا خوردند و در همین حال رییس فدراسیون جهانی می‌گوید که من می‌دانم و خیلی متاسفم اما تشکیلات این است! خاک بر سر این فدراسیون جهانی شود که رئیسش می‌بیند حق ما را می‌خورند اما هیچ کاری نمی‌تواند بکند!

او ادامه داد: سه داور چراغ سفید به ما دادند ولی هیات ژوری که در آن گوشه نشسته در گوش یکدیگر صحبت کردند و در نهایت حرکت بهداد را قبول نکردند. من قبول دارم حرکت اول خطا بود اما حاضرم دست بر روی قرآن بگذارم که حرکت دوم بهداد درست بود. آن‌ها فکر می‌کردند که بهداد سلیمی قطعا مدال طلا می‌گیرد و بنابراین حق‌کشی کردند و در حقش نامردی کردند.

او همچنین گفت: زمانی که به رییس فدراسیون جهانی حرف می‌زنم می‌گوید من هم فکر می‌کنم که حرکت بهداد درست بود اما نمی‌توانم کاری بکنم، سیستم این گونه است و باید آن را قبول کنید اما فکر می‌کنم که بهتر است آن‌ها سیستم خود را به سطل آشغال بریزند. آن‌ها مدال را از ما گرفتند و نمی‌خواستند ایران سومین مدال طلا را بگیرد. آیان و تشکیلاتش نامردی کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران

اندکی پس از پایان جنگ جهانی اول و پس از وقفه ای که در انجام بازیهای المپیک 1916 بمدت هست سال رخ داده بود، با برگزاری بازیهای المپیک 1920 در آنتورپ بلژیک، در بسیاری از کشورها از جمله ایران فکر تشکیل سازمانها و فدراسیونهای ورزشی بوجود آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش