اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052789766014

3 دلیل عمده برای نیاز به اپلیکیشن

کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد

کد: 1395052789766014

http://goo.gl/GCWKYx

، تهران , (اخبار رسمی): اپ های موبایل نقش بزرگی در هر کسب و کار دارند! چه شما یک کسب و کار تازه باشید که دنبال لحظه ای برای درخشش می گردد، یا کسب و کار کوچک پایداری دارید و به دنبال جذب مشتریان تازه و وفادار هستید

اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما

برای توسعه ی کسب و کار، می توانید کارهای متنوعی را انجام دهید.یکی از راه کارهای تجارت الکترونیک، داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان است

آیا می دانستید 25 درصد از مردم، فقط  و فقط از طریق موبایل اینترنت میروند؟

بنابراین اگه بگوییم تجارت به سمت موبایل تغییر جهت داده، درست فکر کرده ایم. و شما کجا هستید؟ روی یک اپ سرمایه گذاری کنید، آن را  میان مشتریان تان ترویج دهید و باعث گسترش کسب و کارتان شوید.

بگذارید فرض کنیم شما یک نانوایی کوچک و خوش نام دارید. بله شما مشتریان معمول خود را دارید که عاشق کاری هستند که می کنید. حالا فرض کنید شما این خوش نامی را می توانستید با یک نرم افزار موبایل پخش کنید؛ نامی که حتی گردشگرانی که اتفاقی به شهرتان سر می زنند را جذب کند. سود اضافی، درست نیست؟

ساختن یک نرم افزار موبایل برای کسب و کارتان به معنی مشتری بیشتر است. کنکاش در موبایل، بیشتر و بیشتر شده است، و وقتی که مصرف کننده معمول فعلی شما می تواند حرف و نام خوش تان را پخش کند، شما کم کم و با برنامه ریزی بیشتر در نتایج جست و جو ها هم نمایش داده می شوید. آیا می دانستید از هر 10 سرچ موبایلی، 9مورد به عمل ختم می شوند؟ و این عمل می تواند خرید باشد! به مشتریان جدیدتان دست پیدا کنید،  دسترسی به خودتان را راحت تر کنید و کسب و کارتون رو توسعه بدید. و البته قدرت شبکه های اجتماعی رو فراموش نکنید وصل کردن آن ها به اپلیکیشن تان می تواند خیلی مفید باشد. 

همه ما می دانیم رسیدن به مشتری های وفادار چقدر سخت ولی پر مزیت است. دیگر کسب و کاری نیست که روی وفادار کردن مشتریان اش برنامه ای نداشته باشد. ولی شما چون یک نرم افزار موبایل دارید می توانید از آن ها سبقت بگیرید.  کافیه با دادن یک سری ارزش های اضافه روی اپلیکیشن به مشتری، آن ها را به خود وفادار کنید. با دادن مزیت های وفاداری در اپلیکیشن، اپ شما می تواند در میان اپ های دیگر، با ارزش افزوده ای خوب سربلند بایستد.

با استفاده از برنامه های وفاداری، اپلیکیشن تان را ترویج دهید، و به مشتری ها برسید. همه از طریق همون اپلیکیشن.آیا می دانستید که 73 درصد از کاربران تلفن های همراه هوشمند، مایل اند که از اپلیکیشن های وفاداری و مزیت های برنامه های جذب مشتری ثابت، روی گوشی موبایل خود استفاده کنند؟ درصد بزرگیه!

هنوز هم فکر می کنید که سرمایه گذاری روی اپلیکیشن های موبایل بیش از حده؟ هزینه شان بیشتر از یک برنامه بازاریابی معمولی هست؟ خب دوباره فکر کنید! ما اینجا در پازلی یک راه حل ساده، قدرتمند و قابل هزینه کردن برای اپ موبایل تان داریم. اپلیکیشن ساز ما را  امتحان کنید و فعالیت تان را در دنیای موبایل گسترش بدید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی

با پازلی میتونید بدون هیچ دانشی از طراحی نرم افزار، یک اپلیکیشن موبایل برای خودتون بسازید. نرم افزاری که می تونه برای کسب وکارتون یا حتی خودتون باشه. تمام چیزی که نیاز دارید چند کلیک ساده است که هر کدوم شما را به داشتن یک نرم افزار اختصاصی روی موبایل یا تبلتتان نزدیک و نزدیکتر می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]