اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052890226014

پنج راه برای نیازسنجی

با اپلیکیشن موبایل،برندی جذاب تر داشته باشید

کد: 1395052890226014

http://goo.gl/RXsnlN

، تهران , (اخبار رسمی): تا الان دیگر اهمیت موبایل را دیده اید. و نیاز به حضور در دنیای موبایل را کشف کرده اید. پیامک های تبلیغاتی هرساعته هم این موضوع را یادآوری می کنند: موبایل به عنوان کانال ارتباطی و تبلیغاتی قدرتمند.

با اپلیکیشن موبایل برندتان را پررنگ تر کنید.اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی

با طراحی و ساختن اپلیکیشن موبایل، کسب و کار شما بیشتر در دید مشتریان خواهد بود

به گزارش اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی، اما آیا این موضوع یعنی شما به اپلیکیشن نیاز دارید؟ یا یک وبسایت ریسپانسیو کافی است؟

کنار اینکه نرم افزار های موبایل خودشان را به عنوان یک کانال قدرتمند بازریابی ثابت کرده اند، سرمایه گذاری وقت و هزینه برای تولید و پشتیبانی یک نرم افزار موبایل کار ارزانی نیست. داشتن یک نرم افزار موبایل به معنی سرمایه گذاری در تولید یک –یا چند نرم افزار در صورتی که بخواهید هم اندروید و هم ios داشته باشد-  و همچنین خرج منابع برای ترغیب مردم به دانلود آن است.

در اینجا هفت نشانه وجود دارد که برند شما نیاز به نرم افزار موبایل دارد:

1- بیشتر از 25 در صد از مشتریان شما، از طریق موبایل تبلیغات شما را می بینند.

اگر بیش از یک چهارم مشتریان شما از طریق موبایل با شما آشنا می شوند، به این معنی است که دسترسی به آن ها روی موبایل برای شما آسان تر است.

این موضوع مقدار زیادی به مخاطبین شما، محصول شما و کانال های ارتباطی شما بستگی دارد. می توانید برای فهمیدن این موضوع، به صورت تصادفی از مشتریان خود نظر سنجی کنید. آیا از طریق پیامک تبلیغاتی، اینستاگرام، تلگرام و … با شما آشنا شدند؟ اگر جواب شان بله بود، وقت آن رسیده که برندتان اپ داشته باشد.

با یک برنامه موبایل به آسانی می توانید پیغام درست را در لحظه مناسب به افراد برسانید و کاربران تان را هدف بگیرید. با این روش می توانید نرخ تاثیر گذاری خود را بالا ببرید.

2- کم تر از 35 درصد از بازدیدکنندگان وبسایت شما، برمی گردند

اگه هدف شما داشتن مخاطبین وفاداری است که بار ها و بارها برای دیدن محتوای جدید، خواندن به روز رسانی ها و یا تعامل با برند شما برمی گردند، اپلیکیشن های موبایل بهترین انتخاب برای شما هستند.

در حالی که برای برگشتن کاربران به وبسایت تان، هر بار نیاز به عملی کردن برنامه ای روی شبکه های اجتماعی و یا سرمایه گزاری و نمایش تبلیغات به کاربر دارید، اپلیکیشن های موبایل فقط کافی است تا یک بار دانلود شوند. بعد از آن دیگر مهم نیست که کاربر، شما را در اینستاگرام دنبال کند یا نکند، و یا تبلیغات پرهزینه شما را دیده باشد. هر موقع که دلتان خواست کاربر برگردد، فقط کافی است که یک نوتیفیکشن ارسال کنید. پیام درست در زمان درست آن ها را به طرف تان می کشاند و دیگر نیازی به خرج هزینه در تبلیغات نیست.

3- رقبای شما اپلیکیشن های موبایل دارند

اگر در حال حاضر رقبایتان اپلیکیشن دارند، نشانه ی فوق العاده ای است. این یعنی آن ها کار سخت آموزش مخاطبین هدف تان را انجام داده اند. مخاطب شما آموخته است که ارتباطات و تعامل در صنعت شما، کنار  کانال های دیگر ارتباطی، از طریق اپلیکیشن هم انجام می شود و به آن عادت کرده است.

4-در تجارت الکترونیک فعالیت می کنید.

اگر در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کنید، آمار زیر می تواند برای تان  مفید باشد:

“با بالارفتن میزان استفاده از گوشی های هوشمند و افزایش نسبی سرعت اینترنت همراه(نسل سوم و اینطور که میگن شاید چهارم اینترنت) در ایران شاهد پیشرفت های زیادی در میزان استفاده از تلفن های هوشمند هستیم. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید تعداد کل پرداخت های خرد رشد 70% به دنبال داشته است.”

برای طراحی و ساختن اپلیکیشن موبایل، میتوانید به اپلیکیشن ساز پازلی بیاین و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی اپلیکیشن مورد نیازتان را برای کسب وکارتان طراحی کنید و بسازید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی

با پازلی میتونید بدون هیچ دانشی از طراحی نرم افزار، یک اپلیکیشن موبایل برای خودتون بسازید. نرم افزاری که می تونه برای کسب وکارتون یا حتی خودتون باشه. تمام چیزی که نیاز دارید چند کلیک ساده است که هر کدوم شما را به داشتن یک نرم افزار اختصاصی روی موبایل یا تبلتتان نزدیک و نزدیکتر می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]