اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193780040

3 فیلم کوتاه در جشنواره مذهب امروز ایتالیا

کد: 1395053193780040

http://goo.gl/I60Hz4

، تهران , (اخبار رسمی): شش فیلم کوتاه ایرانی به بخش مسابقه نوزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مذهب امروز ایتالیا راه یافتند که سه فیلم آن از انجمن سینمای جوانان ایران است.

3 فیلم کوتاه در جشنواره مذهب امروز ایتالیا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،فیلم های کوتاه «گورمردها» به کارگردانی علی مردمی از تولیدات انجمن سینمای جوانان ارومیه، «قارلی داملار» به کارگردانی هایده مرادی و «پل» به کارگردانی رضا جمالی از تولیدات انجمن سینمای جوانان اردبیل به بخش مسابقه جشنواره مذهب امروز ایتالیا راه پیدا کردند.

در نوزدهمین دوره این جشنواره، فیلم کوتاه گورمردها در بخش داوران بین الملل و جامعه کلیساهای جهانی با فیلم هایی از آمریکا، فلسطین، دانمارک، مراکش، امارات، آلبانی و فیلم کوتاه قارلی داملاردر بخش مردان، زنان و موضوعات مربوط به جنسیت با فیلم هایی از لبنان، هند، عراق، آمریکا، آلمان و فیلم کوتاه پل در بخش مذاهب و جامعه با فیلم هایی از اندونزی، آلمان، فرانسه، کانادا و لهستان به رقابت خواهند پرداخت.

جشنواره مذهب امروز توسط موسسه ایتالیایی سیاه سفید برگزار می شود و هدف اصلی آن ،ایجاد ارتباط بین اعتقادات و زندگی سنتی و بومی مردم سراسر دنیا است.این جشنواره فیلم های بلند و کوتاه با زمینه های رابطه بین گفتگو و ادیان ،اعتقادات و ادیان ،انسان شناسی و مردم نگاری ادیان،مهاجران،هویت و گفتگو را به نمایش می گذارد.

همچنین گفتنی است،فیلم های کوتاه مات به کارگردانی مهدی راوش،علمک به کارگردانی حسین دارابی و مردها برابرترند به کارگردانی رضا غلامی از ایران به بخش مسابقه این جشنواره راه پیدا کردند.

موضوع اصلی این جشنواره در نوزدهمین دوره خود ادیان و مسائل زنان است.

نوزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مذهب امروز از تاریخ 7 الی 16 اکتبر در شهر ترنتو کشور ایتالیا برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن سینمای جوانان ایران

پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال 1364 ، انجمن سینمای جوانان ایران با حمایت معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فعالیت خود را از سر گرفت و با هدف تشویق نوجوانان و جوانان ایرانی به هنر عکاسی و فیلم سازی اقدام به جذب علاقه مندان نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر