اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193820040

رقابت گرم فیلمسازان جوان در استان سمنان

کد: 1395053193820040

http://goo.gl/gFh8qh

، تهران , (اخبار رسمی): بیش از 600 عنوان فیلم در پنجاه و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «کومش» در استان سمنان به رقابت می‌پردازند.

رقابت گرم فیلمسازان جوان در استان سمنان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، 623 عنوان فیلم در بخش های رقابتی داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی این دوره از جشنواره شرکت دارند.

بر پایه این گزارش جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «کومش» در بخش داستانی شاهد رقابت 331 اثر از فیلم‌سازان جوان کشور است و همچنین 156 اثر مستند، 54 پویانمایی و 82 اثر تجربی برای حضور در این رویداد به دبیرخانه جشنواره رسیده اند که به زودی کار گزینش آثار در بخش‌های مختلف توسط هیأت انتخاب آغاز خواهد شد.

همچنین این جشنواره در بخش‌های فیلم‌نامه و عکس نیز شاهد رقابت هنرمندان خواهد بود که به زودی اطلاعات مربوط به این بخش‌ها نیز از طریق روابط عمومی اعلام خواهد شد. بخش فیلم‌نامه در دو زیرمجموعه فیلم‌نامه‌های آزاد و آثار اقتباسی برگزار خواهد شد.

پنجاه و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «کومش» از 6 تا 8 مهرماه جاری در استان سمنان برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن سینمای جوانان ایران

پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال 1364 ، انجمن سینمای جوانان ایران با حمایت معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فعالیت خود را از سر گرفت و با هدف تشویق نوجوانان و جوانان ایرانی به هنر عکاسی و فیلم سازی اقدام به جذب علاقه مندان نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر