اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607102976066

«علمک» به جشنواره «مذاهب امروز» ایتالیا رفت

کد: 13950607102976066

http://goo.gl/tQVGtS

، تهران , (اخبار رسمی): فیلم کوتاه «علمک» به کارگردانی حسین دارابی به بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم «مذاهب امروز» ایتالیا راه یافت.

«علمک» به جشنواره «مذاهب امروز» ایتالیا رفت

به گزارش مرکز رویدادهای اخبار رسمی، این فیلم کوتاه در بخش «دین و جامعه» این جشنواره مطرح با دیگر آثار به رقابت خواهد پرداخت.

«علمک» محصول باشگاه فیلم سوره، پیش از توانسته بود در جشنواره های متعدد داخلی و خارجی بدرخشد. این فیلم در آخرین حضور بین المللی خود جایزه بهترین فیلم از نگاه مخاطبان را در هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کورتی داسوگنی ایتالیا کسب کرد.

در توضیح «علمک» آمده است: نصب نابجای یک علمک گاز در خیابان می تواند اتفاق های مختلفی را رقم بزند. اتفاق هایی که هرکس در مواجهه با آن راه حلی می یابد. تا اینکه...

نوزدهمین دوره مسابقه جشنواره بین المللی فیلم «مذاهب امروز» 7 الی 17 اکتبر 2016 برابر با 16 الی 26 مهرماه 1395 در شهر ترنتو کشور ایتالیا برگزار می گردد.

جشنواره بین المللی «مذهب امروز» توسط موسسه ایتالیایی سیاه سفید برگزار می شود و هدف اصلی آن ایجاد ارتباط بین اعتقادات و زندگی سنتی و بومی مردم سراسر دنیا است. این جشنواره فیلم های بلند و کوتاه با زمینه های رابطه بین گفتگو و ادیان، اعتقادات و ادیان، انسان شناسی و مردم نگاری ادیان، مهاجران، هویت و گفتگو را به نمایش می گذارد.

عوامل فیلم «علمک» عبارتند از؛ نویسنده و کارگردان: حسین دارابی، بازیگران: سیروس سپهری، میلاد رمضانی، امیر شاه علی، علی خوش گفتار، ابوالفضل وزیری، محمد موذنی، رضا مهتری، محسن دبیریان، سامان غنائمی، مهدی سفاری، سیدسعید مصطفوی، علی ظروفچی، تدوین:‌ سیاوش کردجان، علی گورانی، صداگذار: مهدی جمشیدیان، صدابردار: مسیح سراج، طراح صحنه: یوسف پورخدایار، عکاس: میلاد ملک احمدی، تهیه کننده: محمدرضا شفاه، محصول: باشگاه فیلم سوره حوزه هنری.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر