کد: 13950609106145757

در نامه آباد تاکید شد

شهردار تهران شفاف سازی کند

کد: 13950609106145757

http://goo.gl/Rd4hln

، تهران ، (اخبار رسمی): معصومه آباد طی نامه ای به قالیباف با اشاره به خبرهای اخیر در خصوص املاک واگذار شده شهرداری، از وی خواست تا در مقام پاسخگویی صریح ، موضوع به صورت موردی توضیح و در اختیار رسانه ها قرار گیرد.

نامه آبادبه شهردار تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای شهر تهران ، معصومه آباد عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور دویست و هشتاد و هفتمن جلسه شورا نامه خود به شهردار تهران را قرائت کرد که در ادامه مشروح کامل آن آمده است
این هفته شهر در التهاب خبری بوده است که به حوزه مدیریت شهری مربوط می شود و شهروندان متحیر پی در پی خبرهایی می شنوند که می تواند اعتماد آنها را خدشه دار کند. پس از خبر فیش های نجومی ،خبری با عنوان املاک نجومی به چشم می خورد که کام مردمی را تلخ نمود که از پس اجاره ماهیانه منزل مسکونی خود بر نمی آیند. از بد حادثه نام پنج تن از اعضای شورای شهر در این لیست منتشر شد. اینجانب ضمن اینکه شکایت شخصی خود را از منتشر کنندگان این خبر کذب در مجامع قضایی مطرح خواهم کرد، جدای از شخصیت و هویت حقیقی بر خود لازم می دانم در جایگاه عضو شورای اسلامی شهر به عنوان نماینده مردم که مسکن بزرگترین دغدغه معیشتی آنها محسوب می شود جهت تنویر افکار عمومی اقدامی عاجل صورت پذیرد.
جنابعالی در سخنرانی روز شنبه 06/06/95 در سالن همایش های برج میلاد در راستای این خبر اعلام نمودید که همه اقدامات انجام گرفته برابر قانون بوده است. بنده به عنوان عضوی که شاهد تلاش های موثر شما در بهبود توسعه شهری و رفع مشکلات شهر و شهروندان تهران بوده ام، از شما به عنوان شهردار محترم تهران تقاضا دارم در مقام پاسخگویی صریح در درجه اول به اذهان عمومی و بعد شورای شهر موضوع به صورت موردی توضیح و در اختیار رسانه ها قرار گیرد.
شهردار محترم از من شروع کنید. حداقل این اقدام گامی در جهت روشنگری است. بیان حقیقت مطالبه بر حق مردم تهران است و همیشه شایعات در فضای خلاء اطلاعات شکل می گیرد و با این اقدام حداقل بسیاری از ابهامات برای مردم که به دنبال بازی های سیاسی نیستند روشن می گردد چرا که مردم ذی حسابان اصلی هستند.
در پایان از درگاه حضرت حق مسئلت دارم که دغدغه حفظ نظام و ارزشهای آن برای تک تک مسئولین دغدغه ای بالاتر از دغدغه های شخصی باشد و اگر کسی در مظان اتهام قرار می گیرد در مقام پاسخگویی شفاف قرار گیرد. بهتر از آنکه نظام و انقلاب متهم شود که سر خم می سلامت شکند اگر سبویی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.