اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950609106256131

با شرکت در جشنواره آنلاین گردشگری

سفر جایزه بگیرید

کد: 13950609106256131

http://goo.gl/tv8WkT

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از سایت های ارائه خدمات متنوع گردشگری به صورت آنلاین اقدام به برگزاری جشنواره ای کرده که با ثبت نام در آن 5 بلیت هواپیما؛ 5خودرو کرایه ای 5 بلیت قطارلوکس و 5 بلیت اتوبوسVIPجایزه می گیرید.

اولین قرعه کشی سایت رزرو انلاین تراول اینتر

به گزارش «تراول اینتر»، این سایت که به صورت آنلاین علاوه بر ارائه خدمات فروش بلیت هواپیما و قطار، فروش خدمات کرایه خودرو و سرویس رزور آنلاین بلیت اتوبوس را نیز ارائه می دهد، اقدام به برگزاری جشنواره ای کرده که تنها با ثبت نام در آن 5 بلیت هواپیما؛ 5 خودرو کرایه ای؛ 5 بلیت قطار لوکس و 5 بلیت اتوبوسVIP جایزه می گیرید.

بنایی مدیر وب سایت «تراول اینتر»  زمان قرعه کشی جوایز جشنواره خرید و ثبت نام این سایت را از عید سعید قربان تا عید غدیر خم اعلام کرد و افزود: مشتریان گرامی می توانند با ارسال لینک عضوگیری به دوستان خود به ازای هر خریدی که آنها انجام می دهند، امتیاز تخفیف خود را افزایش داده و برنده یکی از جوایز جشنواره به هر مقصد داخلی که دوست دارند، باشند.

وی با بیان اینکه آژانس آداک سفر پایا بعد از شناخت کامل از بازار گردشگری و کمبود های آن،از سال 92 اقدام به راه اندازی این سایت کرده است، افزود: سایت تراول اینتر بعنوان اولین سایت فروش کلیه خدمات گردشگری بصورت آنلاین است که در حال حاضر کلیه خدمات ارائه شده در این سایت اعم از بلیت چارتر، بلیت قطار، کرایه خودرو ، بلیت اتوبوس بصورت آنلاین واقعی بوده و بزودی خدمات دیگری نیز به سایت افزوده خواهد شد.

بنایی گفت: هدف ما در فاز اول این سایت ، ارائه هفت خدمت متفاوت و ضروری برای گردشگران است که تا کنون در چهار حوزه خدمات گردشگری را راه اندازی کرده ایم.

وی با تاکید بر اینکه سرویس کرایه خودرو برای اولین بار در ایران به صورت آنلاین در سایت تراول اینتر ارائه می شود؛ افزود: چند زبانه شدن، تکمیل فروش کلیه پرواز های داخلی و خارجی سیستمی و ارائه دیگر خدمات گردشگری جدید آنلاین که تا کنون ارائه نشده از اهداف آژانس «آداک سفر پایا» برای این سایت است که در آینده ای نزدیک اجرایی شده و برای رفاه بیشتر مسافران ارائه خواهد شد.

بنایی در پایان با اشاره به اینکه آژانس آداک سفر پایا این افتخار را دارد که سهم قابل توجه ای را در راه اندازی سخت افزاری این صنعت به تنهایی بدوش کشیده است، گفت: شعار ما در راه اندازی سایت تراول اینتر که تا حدود بسیاری جامه عمل بر آن پوشانده ایم، این بوده است: « چند کلیک .... مقصد»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تراول اینتر

مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و نمایندگی فروش بلیط ایرلاین های ماهان . ایران ایر ،آسمان . اترک . آتا . نفت . ایر تور . کاسپین . قشم ایر . و در حال دریافت کد یاتا مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی مجری تور های داخلی و خارجی مبدع تور های اربیل و سلیمانیه عراق مجوز راه آهن جمهوری اسلامی ونمایندگی فروش قطارهای رجا سفیر و جوپار نماینده فروش بلیط اتوبوس و......

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

حراج و تخفیف | مسابقه و فراخوان