اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950609106775757

ضرورت جلوگیری از ورود محصولات تراریخته به میادین تره بار

قیمت مرغ در میادین کنترل شود

کد: 13950609106775757

http://goo.gl/W1iR0t

، تهران , (اخبار رسمی): رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران خواستار تشریح برنامه شهرداری برای جلوگیری از ورود محصولات تراریخته به میادین میوه و تره بار شد.

قیمت مرغ در میادین کنترل شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای شهر تهران ، مجتبی شاکری در جریان دویست و هشتاد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران و پس از استماع گزارش عملکرد مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، بر ضرورت پیش بینی تمهیداتی برای جلوگیری از ورود میوه های قاچاق به میادین تاکید کرد و گفت: در ایام نوروز سال گذشته این میوه ها با ظاهر و طعم متفاوت به کشور وارد شده بود که باید از توزیع آن در میادین جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه اغلب کارگران شاغل در میادین تره بار شهرستانی هستند، افزود: سازمان میادین میوه و تره بار می تواند تدبیری بیاندیشد تا از ظرفیت جوانان تهرانی جویای کار نیز در میادین بیشتر استفاده شود.

شاکری با بیان اینکه قیمت مرغ در میادین تره بارطی روزهای اخیر 7 هزار و 250 تومان است که این رقم 50 تومان از قیمت خارج از میادین بیشتر است، خواستار رسیدگی به این موضوع شد.

وی پیشنهاد داد سازمان میادین میوه و تره بار زمینه خرید مجازی را نیز برای شهروندان پیش بینی کند تا به کاهش سفرهای درون شهری کمک شود.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در بازدید از مناطق نیاز برخی محلات به احداث میادین میوه و تره بار ضروری به نظر می رسد، گفت: همچنین ارائه طرح آمایش میادین در شهر و توزیع مناسب آن امری ضروری است.

شاکری در خاتمه تاکید کرد پدیده دستچین نباید به کاهش کیفیت ارزش محصولات منجر شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه