کد: 13950610108446066

مهدی کرم پور به فجر نمی‌رسد

کد: 13950610108446066

http://goo.gl/kZ40Nh

، تهران ، (اخبار رسمی): فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم پور با وجود گذشت بیش از 9 ماه از شروع پیش تولید هنوز آغاز نشده است.

مهدی کرم پور به فجر نمی‌رسد

به گزارش مرکز رویدادهای اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی این فیلم سینمایی، «سوفی و دیوانه» عنوان پنجمین فیلم مهدی کرم پور پس از پل چوبی است که بیش از 9 ماه است در پیش تولید بسر می برد.

این فیلم که قرار است با فیلمنامه ای متفاوت از مهدی کرم پور و مهدی سجاده چی ساخته شود به دلیل حساسیت زیاد کارگردان بر انتخاب بازیگران اصلی، همچنان در مرحله انتخاب بازیگر است.

تاکنون چندین نفر از بازیگران شناخته شده تئاتر و سینما و هنرجویان رشته های مرتبط برای بازی در این فیلم تست داده ، دورخوانی کرده و تست گریم شده اند اما کرم پور هنوز به بازیگران مورد نظر خود نرسیده است.

این فیلم در حالی یکی از طولانی ترین پیش تولید هارا در سینمای ایران تجربه می کند که مجوز ساخت آن نخستین بار در آذر ماه سال گذشته صادر شد اما به دلیل این زمان طولانی ملقی گردید و در تیر ماه امسال موفق به دریافت پروانه مجدد شد. تهیه کنندگی «سوفی و دیوانه» را خود کرم پور بر عهده دارد و در صورت ادامه روند فعلی و وارد نشدن به مرحله تولید در یک ماه پیش رو احتمالا این فیلم به حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نخواهد رسید.

فیلم «پل چوبی» آخرین ساخته کرم پور است که در سال 90 تولید و پس از ممیزی های متعدد سرانجام در سال 92 به اکران عمومی رسید و در مدت کوتاهی توانست به فروش خوبی دست یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.