کد: 13950610108766160

زمان برگزاری دهمین جشن انجمن منتقدان مشخص شد

کد: 13950610108766160

http://goo.gl/ICAVOf

، تهران ، (اخبار رسمی): دهمین جشن بزرگ انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران ساعت 17 روز یکشنبه 28 شهریور ماه در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران برگزار می‌شود.

زمان برگزاری دهمین جشن انجمن منتقدان مشخص شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، دهمین دوره جشن بزرگ انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران قرار بود در تاریخ سه شنبه نهم شهریور ماه برگزار شود اما به دلیل درگذشت زنده یاد داوود رشیدی و همزمانی این مراسم با مراسم یادبود این هنرمند ارزنده، انجمن منتقدان به پاس احترام به بزرگ هنرمند عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون تاریخ جشن را تغییر داد.

در دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران تندیس بهترین‌های جشنواره فیلم فجر که توسط آکادمی منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شده‌اند، اهدا می شود. هم‌چنین بهترین‌های جشنواره مستند «سینما حقیقت» و بهترین فیلم‌های کوتاه نیز معرفی می‌شوند.

در این جشن جوایز بهترین‌های چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی هم اهدا می شود و سه چهره منتقد و سینماگر مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

دبیری این جشن را کیوان کثیریان برعهده دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران در سال 1373 به عنوان یکی از اصناف زیر مجموعه خانه سینما تأسیس شده است. این انجمن برای مدت نامحدود تشکیل شده و مرکز آن در تهران است.

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.