اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950610109036014

توسط پازلی ساخته شد

اپلیکیشن پارالمپیک ریو 2016

کد: 13950610109036014

https://goo.gl/Fpm6Gq

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر پایگاه اینترنتی معلولان ایران (شمعدانی) گفت: اپلیکیشن پارالمپیک ریو دارای چندین بخش آنلاین شامل آخرین رویدادهای ریو 2016، جدول کسب مدال ها و روز و ساعت بازی ورزشکاران ایرانی است.

اپلیکیشن پارالمپیک ریو 2016 با پازلی ساخته شد, اپلیکیشنی برای پوشش مسابقات پارالمپیک

به گزارش اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی، محمد رضا دشتی افزود: همچنین در این نرم افزار موبایلی اطلاعات کامل تیم های اعزامی کشورمان به ریو شامل آخرین عکس تیمی و اسامی تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی و دانستنی هایی درباره اداوار پارالمپیک از ابتدا تا کنون درج و تمام افراد معلول حاضر در دوره های پارالمپیک شده است.

دشتی ادامه داد: از قسمت های جالب و نو این اپلیکیشن معرفی صفحات اینستاگرام تعدادی از ورزشکاران اعزامی همچون خانم زهرا نعمتی و سیامند رحمان و … به ریو است که علاقه مندان به قهرمانان ایرانی می توانند به طور مستقیم از صفحات این ورزشکاران دیدن کرده و بدون واسطه با آنها در برزیل ارتباط داشته باشند. وی با قدردانی از مجموعه پازلی که امکان ساخت این اپلیکیشن را فراهم کرده است گفت : در اپلیکیشن پارالمپیک ریو 2016 بخش های آنلاین شامل اعلام روز و ساعت بازی های ورزشکاران ایران، جدول آخرین مدالها، آخرین اخبار پارالمپیک از سایت شمعدانی و خبرگزاری  مهر و بخش هایی از قبیل شامل معرفی کاروان پارلمپیک ایران، دانستنی های پارالمپیک، اینستاگرام  ورزشکاران پارالمپیکی کشورمان و معرفی جامع ورزش های پارالمپیک است.

اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی حامی ورزشکاران پارالمپیک 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی

با پازلی میتونید بدون هیچ دانشی از طراحی نرم افزار، یک اپلیکیشن موبایل برای خودتون بسازید. نرم افزاری که می تونه برای کسب وکارتون یا حتی خودتون باشه. تمام چیزی که نیاز دارید چند کلیک ساده است که هر کدوم شما را به داشتن یک نرم افزار اختصاصی روی موبایل یا تبلتتان نزدیک و نزدیکتر می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]