اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950611109346087

با حضور معاون رئیس جمهور معاونان وزارت ورزش و جوانان و رئیس کمسیون فرهنگی مجلس

کاروان پارالمپیکی « شهدای منا » بدرقه شد

کد: 13950611109346087

http://goo.gl/NclvZ8

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم رسمی بدرقه کاروان ورزشی شهدای منا با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، معاونان وزارت ورزش و جوانان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

کاروان پارالمپیکی « شهدای منا » بدرقه شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران، مراسم رسمی بدرقه کاروان ورزشی شهدای منا با حضور شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، معاونان وزارت ورزش و جوانان، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خانواده ورزشکاران پارالمپیکی در محل فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد.

کاروان 111 نفره ورزشکاران پارالمپیکی ایران که از هفدهم شهریورماه بازیهای پارالمپیک ریو را پیش رو دارند با مراسم رسمی بدرقه که با طنین ملکوتی لبیک اللهم لک لبیک همراه بود، با حضور مسئولین و خانواده های خود، عازم سفر شدند.    
کاروان شهدای منا را 23 ورزشکار از بانوان و 88 نَفَر از آقایان تشکیل می دهند که در یک مراسم پر شور بدرقه شدند.
محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد که کاروان شهدای منا از هفدهم  شهریور با افتخار آفرینی و کسب مدالهای رنگارنگ شادی را برای مردم به ارمغان آورند.
وی گفت: اراده قوی ورزشکاران پارالمپیکی که توانمندیهای خود را به منصه ظهور می رسانند حاوی پیام مهمی است برای آنها که  علیرغم توانمندی های جسمانی اراده ای برای ورزش ندارند.
خسروی وفا گفت: تلاشها و برنامه ریزی های خوبی برای افتخار آفرینی این کاروان صورت گرفته که ان شاءالله با توکل بر خدا نتیجه بخش خواهند بود.
سجادی، هاشمی، احمدی و شعبانی بهار معاونین و مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم بدرقه این کاروان حضور داشتند.
حجت الاسلام پژمان فر رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای إسلامی نیز در این مراسم حضور داشت.
پیش از این نیز وزیر ورزش و جوانان از اردوی ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک ریو بازدید کرده بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران

اصطلاح پارالمپیک از ترکیب لغات یونانی "پارا" به معنای "کنار" یا "موازی" و "همراه" و المپیک به وجود آمده است تا به این ترتیب نزدیکی و اهمیت نهضت المپیک و معلولین نشان داده شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش