اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950612109856066

پردیس ملت میزبان جشنواره «چهل چراغ» شد

کد: 13950612109856066

http://goo.gl/EaDRT3

، تهران , (اخبار رسمی): پردیس سینما ملت میزبان نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با موضوع امام حسین (ع) شد که 21 تا 28 شهریورماه برگزار می شود.

پردیس ملت میزبان جشنواره «چهل چراغ» شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی جشنواره چهل چراغ، نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی و تبیین سیره زندگی و منش زندگی امام حسین (ع) برپا خواهد شد و پردیس ملت میزبانی جشنواره را بر عهده دارد.

مجموع آثار منتخب در این دوره از جشنواره «چهل چراغ» در 13 بخش که شامل فیلم سینمایی، فیلم ویدیویی، فیلم داستانی، مستند بلند، مستند کوتاه، فیلمنامه بلند و کوتاه، انیمیشن، مجموعه عکس حرفه ای و تک عکس حرفه ای، عکس آماتور، پوستر و فیلم موبایلی می شوند، مورد بررسی و داوری قرار می گیرند.

نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با موضوع زندگی امام حسین (ع) از تاریخ 21 تا 28 شهریور ماه و بین اعیاد قربان و غدیر در تهران برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر