کد: 13950612109866066

ایوبی به پشت‌صحنه فیلم کیمیایی رفت

کد: 13950612109866066

http://goo.gl/XkGFON

، تهران ، (اخبار رسمی): رئیس سازمان سینمایی از پشت صحنه فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی بازدید کرد.

ایوبی به پشت‌صحنه فیلم کیمیایی رفت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فیلم «قاتل اهلی»، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی دو روز پیش 10 شهریور ماه در لوکیشن بیمارستان فیلم «قاتل اهلی» حضور یافت و در جریان روند فیلمبرداری قرار گرفت. وی در این بازدید درباره مسائل مختلف سینما دقایقی با مسعود کیمیایی و منصور لشکری قوچانی تهیه کننده فیلم صحبت کرد.

فیلمبرداری «قاتل اهلی» طبق برنامه‌ریزی قبلی به زودی به پایان می رسد. این روزها بهرام دهقانی مشغول مونتاژ فیلم است تا هرچه سریع تر مراحل فنی نیز به پایان برسد.

قرار است اولین نمایش فیلم در جشنواره سی و پنجم فجر باشد. فهرست بازیگران «قاتل اهلی» بدین شرح است: پرویز پرستویی، ثریا قاسمی، امیر جدیدی، پگاه آهنگرانی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمی، حمیدرضا افشار، آزاده مهدی زاده، رضا رشید پور، اکبر معززی، سینا سهیلی، سعید پیردوست، شراره دولت آبادی، هستی محمایی و پولاد کیمیایی.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.