اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613111765601

طرح ویژه رایتل به بیمه شدگان تامین اجتماعی

کد: 13950613111765601

http://goo.gl/QdggNR

، تهران , (اخبار رسمی): طرح ویژه بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی برای خرید سیم‌کارت، بسته اینترنتی و مودم که از طرف رایتل ارایه شده بود تا پایان شهریور ماه تمدید شد.

طرح ویژه رایتل به بیمه شدگان تامین اجتماعی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی رایتل، در این طرح متقاضیان می‌توانند تا پایان شهریورماه با شماره بیمه مندرج در دفترچه تامین اجتماعی به مدت محدود با انتخاب و خرید هر یک از سیم‌کارت‌های رایتل از مزایای بسته آغازین آن بهره مند شود.

 بر این اساس، در طرح ویژه تامین اجتماعی سیم‌کارت دایمی با امکان انتخاب شماره با 50 درصد تخفیف و بسته آغازین 6 ماهه و قیمت 60 هزار تومان قابل خریداری است.

همچنین در این طرح سیم کارت اعتباری نیز با بسته ویژه 6 ماهه با قیمت 20 هزار تومان ارایه شده است.

گفتنی است متنوع ترین تخفیف‌های ارایه شده این طرح مربوط به سیم‌کارت دیتا است. علاقه مندان به خرید سیم‌کارت دیتا می­توانند این سیم‌کارت را با تنوع بسته های اینترنتی 6 ماهه و یکساله با 50 درصد تخفیف خریداری کنند و در صورت تمایل به خرید سیم‌کارت‌های دیتا به همراه انواع مودم های رایتل نیز می­توانند از 104 تا 246 هزار تومان تخفیف بهره مند شوند.

علاقه­ مندان می­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این بسته ها به لینک صفحه تامین اجتماعی در وب‌‌‌سایت رایتل مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایتل

رایتل در تلاش است ضمن گشودن افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فنآوری مخابراتی را از طریق خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر مردم ایران شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]