اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950615114315622

برای انتخابات اتحادیه جهانی کشتی

رسول خادم تنها عضو جدید هیأت رئیسه

کد: 13950615114315622

http://goo.gl/8ow6Vz

، تهران , (اخبار رسمی): رسول خادم تنها عضو جدید هیأت رئیسه در انتخابات روز گذشته اتحادیه جهانی بود.

رسول خادم تنها عضو جدید هیأت رئیسه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی برای مشخص شدن 6 نفر عضو جدید، ظهر دیروز (یکشنبه) در شهر ماکون فرانسه برگزار شد.

نکته قابل توجه این انتخابات این بود که تمامی اعضای قبلی، بار دیگر برای حضور در این انتخابات کاندید شده بودند و فقط احمد آئیک ترک، نایب رئیس اتحادیه جهانی انصراف داده بود.

نامیگ علی اف آذربایجانی، میشل دوسون فرانسوی، مارتین دیتمن آلمانی، ماریا یاکشی ترک و تئودروس هاماکوش یونانی، اعضای قبلی هیأت رئیسه اتحادیه جهانی بودند که دوباره با رأی اعضاء به مدت شش سال در سمت خود ابقاء شدند.

در این بین رقابت بین رسول خادم، پنج عضو پیشین و نمایندگان کشورهای لهستان، آفریقای جنوبی، فنلاند، پورتوریکو و ساموا بود که رسول خادم با کسب 76 رأی از 98 عضو حاضر بعنوان اولین نفر انتخاب شد.، این در حالی بود که وی از اعضای با سابقه اتحادیه جهانی کشتی نیز رأی بیشتری بدست آورد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

کشتی در ایران یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها ست و ریشه در تاریخ و سنت‌های ایرانی دارد به طوری‌که معمولاً به عنوان ورزش ملی ایران از آن یاد می‌شود. کشتی از دوران باستان در ایران تمرین می‌شده و در میان سبک‌های گوناگون ملی و محلی کشتی پهلوانی فراگیرترین سبک آن بوده‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش