کد: 13950615114816066

«ربوده شده» پاییز اکران می‌شود

کد: 13950615114816066

http://goo.gl/XDREL1

، تهران ، (اخبار رسمی): فیلم سینمایی«ربوده شده» به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی پس از فیلم «من» در گروه سینمایی استقلال اکران می شود.

«ربوده شده» پاییز اکران می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم «ربوده شده» سال گذشته ساخته شده است و فیلمنامه و تدوین آن را نیز کارگردان بر عهده داشته است.

«ربوده شده» داستان زندگی زن و شوهری را روایت می‌کند که در آستانه مهاجرت از ایران درگیر مشکلاتی می شوند که حوادث فیلم را رقم می‌زند.

نیکی کریمی، روزبه بمانی، سروش صحت، پگاه خسروی، مارال فرجاد، حامد جوادی، کامران ملکی، غزاله معتمدی و....بازیگران اصلی ربوده شده هستند.

عوامل و دست اندرکاران فیلم عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تدوینگر: بیژن میرباقری، مدیر تولید: حسین بشگرد، دستیاراول کارگردان و برنامه ریز: امید جزینی، مدیر فیلمبرداری: کیوان معتمدی، طراح گریم: محسن ملکی، صدابردار و صداگذار: پرویز آبنار، موسیقی: علیرضا افکاری، طراح صحنه و لباس: ثنا نوروز بیگی، منشی صحنه، غزل رشیدی، جلوه های ویژه بصری: میلاد فرج الهی، جلوه های ویژه میدانی: آرش آقا بیک، دستیاران کارگردان: بهرنگ حجازی، امید شیر انگیز،عکاس: مسعود اشدری، مشاوران رسانه ای و تبلیغات: علی زادمهر، منصوره بسمل، دستیار فیلمبردار: مهدی حسینی، مجری طرح: روزبه حسینی کارگر، تهیه کننده: جواد نوروز بیگی.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.