اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950615115166191

ردپای گرافیک در کتاب‌های تصویری بررسی می‌شود

کد: 13950615115166191

http://goo.gl/xQ0LHR

، تهران , (اخبار رسمی): «اتاق روشن» این بار و در پنجمین نشست خود با عنوان «دو پادشاه و یک اقلیم» به ردپای طراح گرافیک در کتاب‎های تصویری می‎پردازد.

ردپای گرافیک در کتاب‌های تصویری بررسی می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط‌ عمومی انجمن تصویرگران، توجه صنعت نشر و جریان معاصر طراحی گرافیک به کتاب‌آرایی و پرداخت به سامان کتاب، نقش طراحان گرافیک را عمده‌تر و بارزتر کرده است. اما این پدیده، گاهی چنان پیش می‌رود که تصویرگران و ناظران جریان ادبیات کودک معتقدند روایت تصویری و سهم تصویر در کتاب را تهدید می‌کند.

محمودرضا بهمن پور، ناشر و از پیشگامان رویکردهای نو در صنعت نشر ایران، سحر ترهنده، کارشناس تصویر و ادبیات کودک و داور بین‌المللی، هدا حدادی، نویسنده و تصویرگر، فرهاد فزونی طراح گرافیک و از پیشگامان جریان نوی طراحی گرافیک معاصر و کیانوش غریب‌پور، طراح و مدیر هنری اتاق روشن انجمن تصویرگران ایران دربارۀ سهم و نقش طراحی گرافیک در کتاب‌های تصویری گفت وگو خواهند کرد.

این نشست پنجشنبه، 18 شهریور، ساعت 17، در تالار امیرخانی خانۀ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن تصویرگران ایران

فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، انتشارات فرانکلین و چند ناشر بخش خصوصی، آغازی بر تصویرسازی نوین کتابِ کودکِ ایران بود و امروز با گسترش تولید و نشر کتاب کودک، مجموعه‌ای بزرگ از هنر تصویر‌سازی شکل گرفته و بر غنای تصویرسازی دنیا نیز افزوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب