اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950616116525295

ه کارگردانی عباس امینی به نفع موسسه کودکان سرزمین من برگزار می شود

اولین نمایش فیلم والدراما

کد: 13950616116525295

http://goo.gl/E4d8lB

، تهران , (اخبار رسمی): قرار است همین پنج شنبه ای که در راه است ،برای دیدن فیلم به سالن تالار شمس برویم. دورهم بنشینیم و فیلمی را تماشا کنیم که از تنهایی و بی نامی بچه های کوچک قصه می گوید.

نمایش فیلم والدراما به نفع موسسه کودکان سرزمی

به گزارش روابط عمومی ایونت باکس،  بچه هایی که همین دور وبر سرهمین چهار راه یا آن یکی کوچه ایستاده اند ، فالی می فروشند ،شیشه پنجره ماشین را می شورند ویا در شهری دور برای کار درس و مدرسه را کنار گذاشته اند . از کنارشان هزاربار گذشته ایم و نمی دانیم حتی نامشان جایی توی این دنیا ثبت نیست . کودکانی که وجود دارند ، روح نیستند ، اما اسمشان روی هیچ کاغذی نیامده و همین یعنی محروم بودن از همه امکانات زندگی توی این شهری که با داشتن نام هم زندگی مردمش آسان نیست.

موسسه کودکان سرزمین من اما امروز سقفی برای تعدادی از همین بچه ها می خواهد ، بچه هایی که به خواست خدا توی خانه ای کوچک جمع شده اند و قرار است زندگی معمولی داشته باشند ، به همت شما ، به لطف همه آن هایی که می آیند و زیر شاخه های این نهال تازه و بارور می ایستند وبا دست های مهربانشان قیم این درخت قشنگ می شوند .

فیلم والدراما در اولین حضور خود در جشنواره فیلم برلین با استقبال فراوان تماشاگران مواجه شد و بعنوان کاندید بهترین فیلم اول معرفی شد . پس از آن در جشنواره های کلن، مونیخ، اسیاتیکا رم ،بوگوتا کلمبیا، و اکادمی اسیا پاسفیک حضور یافت.

عباس امینی متولد 1361 آبادان است .او فعالیت های هنری خود را بعد از جنگ در آبادان آغاز کرد و از سال 1379به تهران مهاجرت کرد و به مستند سازی پرداخت . مستندهای او تا به حال موفق به دریافت جوایز داخلی و خارجی بسیار شده است. او از سال 1383 همزمان با مستند سازی فعالیت خود را به عنوان داوطلب با انجمن حمایت از کودکان کار اغاز کرد .والدراما اولین فیلم بلند داستانی عباس امینی است که با محوریت موضوع کودکان کار ساخته شده است و عباس امینی ساخت این فیلم را مدیون روزهایی می داند که در انجمن حمایت از کودکان کار فعالیت کرده و امیدوار است این مسیر را در کارهای بعدی نیز ادامه دهد.

شما که دستهای بخشنده وقلب های مهربونتون ما رو تا امروز نگهداشت بازهم از بچه های این سرزمین پشتیبانی کنید.

برای شرکت در این برنامه و حمایت می توانید به آدرس

https://www.eventbox.ir/valderama مراجعه فرمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایونت باکس

ایونت باکس یک پلت فرم آنلاین است که به مردم کمک می کند تا بتوانند رویدادها،تورها، کارگاه ها و هرگونه فعالیت گروهی خود را برنامه ریزی و برگزار کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | سینما و تئاتر