کد: 13950617118236112

سامانه مرسوله، با10شرکت‌ حمل‌ونقلی توافق کرد

ارسال آنلاین مدارک، کالا و بسته‌ بدون مراجعه حضوری

کد: 13950617118236112

https://goo.gl/MaAUJp

، تهران ، (اخبار رسمی): بر اساس تفاهم انجام شده میان10شرکت‌ حمل و نقلی با یک سامانه اینترنتی،امکان سفارش‌دهی آنلاین ارسال محموله های پستی و پیک برای شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و مردم عادی فراهم شد.

ارسال آنلاین بسته‌ها و کالاهای پستی

هر روز کارهای بیشتری آنلاین می‌شوند. این‌بار شرکت‌های حمل‌ونقل هم تن به یک تغییر بزرگ داده‌اند «ارسال اینترنتی کالا، اوراق و بسته‌ها با سامانه مرسوله»

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت مرسوله، با گسترش فضای مجازی، می توان بسیاری از نیازهای جاری خود را درفضای اینترنت و سامانه های خدماتی آنلاین رفع کرد.

بر اساس این گزارش، در این تغییرات گسترده مبتنی بر فضای وب، شرکت‌های حمل و نقل سنتی نیز دست به کار شده و از این موج فراگیر استقبال کرده اند و در حال تغییر هستند.

در این میان شرکت مرسوله بااقدامی نوآورانه شیوه خدمات دهی خود را تغییر داده و از فضای مجازی استفاده کرده است؛ تا مشتری بدون حضور در شرکت حمل و نقل بتواند سفارش ارسال مدارک، کالا و بسته های پستی را از طریق سامانه ای اینترنتی انجام دهد.

این اقدام با توافق و همکاری  10شرکت حمل و نقلی محقق شده و به کاربران این امکان را می‌دهد تا به صورت اینترنتی آدرس گیرنده و نوع مرسوله را وارد کرده و از سیستم هوشمند مرسوله بین 10حامل(شرکت حمل و نقلی)، سریع‌ترین و به‌صرفه‌ترین گزینه را انتخاب کند.

بر اساس این گزارش، این شبکه حمل و نقلی مجازی برای کاربر افزایش سرعت و کاهش قیمت ارسال را به همراه می آورد و پس از انتخاب گزینه مناسب توسط مشتری، مامور تحویل به محل اعلام شده کاربر مراجعه کرده؛ بسته را تحویل گرفته به شرکت انتخاب شده برای ارسال می سپارد.

بر اساس اعلام این مجموعه، از مزایای توافق شده با شرکت های حمل و نقلی به منظور ارائه خدمات بیشتر به مشتری می توان به ارسال ارزان‌تر( به‌دلیل حجم بالای سفارش و قیمت‌ انحصاری توافق شده با شرکت‌ها)  اشاره کرد که هزینه نهایی کاربران را حدود 10درصد کمتر از نرخ عادی خواهد کرد.

همچنین از دیگر مزایای این توافق، اطلاع از وضعیت مرسوله ومحموله است که با پیامک به فرستنده و گیرنده اطلاع‌رسانی خواهد شد. در این روش حتی روش حمل ونقل مهم نخواهد بود و در صورت  هربار تغییر وضعیت و جابجایی متقاضی حمل می تواند از وضعیت جا به جایی کالای خود مطلع شود.

کاربران برای استفاده از خدمات می توانند به  آدرس اینترنتی  مراجعه  و بدون تحمل آلودگی هوا و ترافیک بسته خود را برای ارسال به ماموران سپارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرسوله

مرسوله این امکان را می‌دهد که از طریق اپ موبایل یا تحت وب و با سامانه‌ای ساده و خوش‌دست، آدرس گیرنده و نوع مرسوله را وارد کنید و سیستم هوشمند آن، از بین 10 شرکت مختلف، سریع‌ترین و به‌صرفه‌ترین روش‌های حمل‌ونقل را پیشنهاد می‌دهد. پس از اینکه مورد مناسب را انتخاب کردید، مامور مربوطه، به آدرس شما مراجعه کرده و خودش بسته را از شما تحویل گرفته و ارسال می‌کند و نیازی نیست محل کار یا منزل‌تان را ترک کنید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.